Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Fulmaks


1951 yılında Bursa’da kurulan ve kurulduğu günden bu yana engelliler için ürettiği araçlarla Türkiye’nin engelli araç üreticisi olarak adını duyuran Fulmaks, mekanik ve elektronik donanım olarak çok beğenilen akülü tekerlekli sandalye markasıdır. Sadece akülü tekerlekli sandalye değil, aktif ve sportif manuel tekerlekli sandalye çeşitleri ile de popülerdir.

Üretim yanında montaj hizmeti de sunan Fulmaks, ithalat ve ihracat yapmakta, hayatı kolaylaştıran ürünleri ile insanlara ışık kaynağı olmaktadır. İç ve dış mekânlarda en güvenli ve en konforlu şekilde kullanılan manuel ve akülü tekerlekli sandalye modelleri, kullanıcı ihtiyaçlarına özel tasarımı, teknik özellikleri ve donanımı ile kaliteli ürünlerdir.

fulmaks-akulu-tekerlekli-sandalye.jpg (29 KB)
Fulmaks Akülü Tekerlekli Sandalye

Fulmaks, manuel tekerlekli sandalyelere göre kullanımı güç gerektirmeyen tekerlekli sandalye çeşitleri ile hareket kısıtlılığı olan bireylerin yaşamına hareket getiriyor. MotonTech marka güçlü motorları, PG Joysitck’leri, içi kurşun plaka kaplı ve uzun ömürlü aküleri ile Fulmaks akülü tekerlekli sandalye modelleri sağlam ve konforlu ürünlerdir.

Fulmaks’ın katlanabilir bir tekerlekli sandalye modeli olan 8002 akülü sandalye, hafif bir sandalye modeli olup 5 saniyede katlanabilen ve küçük bir bavul ebatlarına ulaşarak en küçük araç bagajlarına sığabilen son teknoloji bir üründür. 26 kg ağırlığında olan ürünün depolanması ve yolculuklarda taşınması son derece kolaydır. Dünyanın en hafif ve bir o kadar da dayanıklı malzemesi olan titanyum malzemeden imal edilmiştir. 135 kg taşıma kapasitesine sahiptir ve 3 yıl garantilidir. İç ve dış mekânlarda kullanıma uygun olup lityum pil özelliği ile uzun mesafeler için mükemmeldir.

Fulmaks’ın donanımlı bir ürünü olarak tercih edilen Comfort 7860 akülü tekerlekli sandalyesi, engelli ve hastaların konforunun ön planda olduğu bir modeldir. Baş-boyun destekli koltuğu arkaya yatar pozisyona getirilebilmekte, ayak koyma yerleri hareketli olup kullanıcının boyuna göre ayarlanabilmektedir. Kolçaklar hareketlidir ve 15 cm e kadar genişleme-daralma özelliğine sahiptir. 2 x 400 Watt değerinde motorları ile son derece güçlüdür. PG VSI joisticki İngiltere menşeidir. Yumuşak silikon dolgu lastikleri, uzun akü ömrü, kırılmaz ve deforme olmaz şasesi ve uygun fiyatı ile engellilerin tercih ettiği bir modeldir. 65 kg ağırlığında ve 150 kg taşıma kapasitesinde olan Comfort 7860 ile engebeli arazilerde güvenle ilerleyebilirsiniz.

Asfalt ve toprak zemine uygun full donanımlı Fulmaks 7896, arazi tipi bir akülü tekerlekli sandalye modelidir. Yüksek performansı ve sahip olduğu konfor özellikleri ile gücünün ve konforunun hissedildiği bir akülü tekerlekli sandalyedir. 2 x 450 Watt motorları, amortisörleri, dayanıklı şasesi, gece sürüşüne özel far donanımı, mekanik ve elektronik aksamı ile her arazi koşulunda güvenle yol alabileceğiniz bir modeldir. Tüm Fulmaks akülü tekerlekli sandalye fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Fulmaks Tekerlekli Sandalye


Fulmak’ın manuel tekerlekli sandalyeleri hafifliği, konforu ve güvenli oluşu ile gözdedir. Yerli üretim manuel tekerlekli sandalye isteyenler Fulmaks 2866 hafif tekerlekli sandalyeyi tercih ediyor. Türkiye’de üretilen Fulmaks tekerlekli sandalye çeşitleri, yedek parça sorunu olmayan dayanıklı ve rahat sandalyelerdir. 15 kg ağırlığında olan Fulmaks 2866, 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Yumuşak dolgu tekerlekleri, hafif alüminyum alaşım şasesi, arka tekerleklerin çıkarılabilmesi, kolay katlanabilir özelliği, yukarı hareketli kolçakları, ayarlanabilir ayaklıkları, konforlu sırt ve oturma minderi ve sırt katlanabilir özellikleri ile alternatif manuel tekerlekli sandalyelere göre tercih edilmektedir.

Özellikli tekerlekli sandalye modellerinden olan Fulmaks 2861, korozyona karşı boyalı ve dayanıklı çelik şaselidir. Katlanabilir şasesi ile taşınması ve depolanması kolay olup oturma genişliği opsiyoneldir. Kolçakları ve ayak koyma yerleri çıkarılabilmekte, yumuşak silikon dolgu arka tekerlekler bas-çıkar özelliği ile kolayca çıkarılıp takılabilmektedir. 18 kg ağırlığında olan Fulmak 2861, leke tutmaz döşeme kumaşı ile ilk günkü kalitesinde kullanılan fonksiyonel bir tekerlekli sandalyedir.


Fulmaks Yedek Parça


Yerli üretim olan Fulmaks markası, yedek parça garantili bir marka olup teknik servis ve tamir-bakım olarak aradığınız ilave hizmetleri alabileceğiniz bir markadır. Akülü sandalye motorlarından joystick akülü sandalye kontrol ünitesine, şarj cihazından sandalye tekerleği ve lityum pile kadar aranan tüm parçalarda Fulmaks yedek parça ve servis hizmeti sunulmakta, orijinal yedek parça hizmeti ile engellilerin hiçbir engelle karşılaşmadan hayatına devam etmesi sağlanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.