x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Robotik yürüme cihazımız Gold Flying Steps başta serebral Palsi yani halk arasında beyin felci olarak bilinen hastalık ve diğer felç türlerinde hastayı oturma pozisyonunda iken ayağa kaldıran ve robotik yürüme egzersizi egzersizi yaptıran cihazdır. Bu ürün kişiye özel olarak üretilmektedir.

   Yürüme Robotu Gold FLYING STEPS

  Hastan cihaz üzerinde oturur vaziyette iken dik durma (ayağa kaldırma) işlemi motorla yapılır. Cihaza bağlı kumanda üzerinde bulunan tuşlarla hasta dik konuma getirilir. Dik konuma ayağa kaldırılan hasta refakatçi yardımıyla ayaklara yürüyüş egzersizi yaptırılır. Flying Steps Türkçesi “uçan adımlar” dır. Cihazın çalışma ve hareket mantığından ürüne bu ad verilmiştir. Cihazın en büyük özelliği “ev içerisinde” rahat bir şekilde kullanılabilir olmasıdır. Bu sayede aileler hastalarını rehabilitasyon merkezlerine götürmeden evlerinde hastalarına tedaviye yönelik egzersiz yaptırabilir.

  Gold FLYING STEPS Tanıtım Videosu

  Robotik Yürüme Cihazının Faydaları

  Gold FLYING STEPS yürüme robotu; İnme-felç, omurilik yaralanmasına bağlı felç, travmatik beyin hasarı, serebral palsi, Parkinson hastalığı, Multipl Skleroz (MS), yaşlılığa bağlı hareketsizlik, Alzheimer hastalığı ve diz protez, ön çapraz bağ yaralanması gibi nedenlerle yürüme yeteneği bozulmuş hastaların robotik cihaz yardımıyla yürüme yeteneğini yeniden kazandırmayı veya yürümesini düzeltmeyi hedefleyen bir fizik tedavi cihazıdır.

  Cihaz tek başına ayağa kalkamayan kişileri dik konuma getirerek, kişinin sağlıklı kan dolaşımını sağlarken, aynı zamanda dik konumda tutarak kas ve iskelet sisteminde oluşabilecek deformelerin oluşmasını önler.

  Dik konumlandırma sırasında refakatçi yardımıyla yapılan yürüyüş hareketi hastanın kan dolaşımını daha da hızlandırarak sağlıklı kan dolaşımın daha da sağlıklı olmasını sağlar.

Çağrı Merkezi
Mesai saatleri: 09 - 18:00
+905445272424
Bizi Ara!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.