Menu
Your Cart

Hakkımızda

Neden Gold Medikal?

Ankara Yenimahalle merkezli firmamız Gold Medikal, bünyesinde kurduğu AR-GE ekibi sayesinde, medikal teknoloji alanında dünyada ki son gelişmeleri en yakın takip edip firmaların başında gelir. Gerek Türkiye gerekse de Avrupa daki medikal fuarlarına mutlaka temsilci göndererek medikal sağlık ve teknolojileri alanındaki son trendleri yenilikçi çözümleri sıkı takip altına almaktayız.

Gerek Fuarlarda gerekse de Avrupa daki iş birliği yaptığımız Medikal şirketleriyle sürekli iletişim halinde kalarak dünyadaki son trend ürünleri ülkemize getirerek son kullanıcıyla buluşturuyoruz. 

MİSYONUMUZ

Kaliteli ürün kullanmak herkesin hakkıdır sloganını kendimize şiar edindik. Medikal ürünleri diğer ticari ürünlerden ayıran en önemli farkın doğrudan insan sağlığına etki ettiğinin farkındayız. Özellikle medikal rehabilitasyon ürünleri sağlık açısından profesyonel eller, yetkili ve yetkin kişiler tarafından satılmalı ve müşteri doğru yönlendirilmelidir.

Bu anlamda Gold Medikal Müşteri temsilcilerimizin tamamı müşterilerimizle muhatap olmadan önce ürünlerle alakalı 3 aylık eğitimden geçerek öyle müşteri temsilciliği görevlerine başlamaktadır.

Uygun Fiyat Politikası: Gold Medikal bir ticari firmanın ötesinde, müşteri memnuniyetini kar elde etmenin ötesinde görerek müşteri memnuniyetine yoğunlaşmış bir firmadır.


VİZYONUMUZ

En gelişmiş ve son teknoloji ürünü medikal ürünleri Türkiye’ye getirip son kullanıcıyla buluşturmanın yanı sıra, bünyemizde kurulan ve 7 & 24 çalışan AR-GE ekibimiz Gold Medikal ve Türk patentiyle üretmeyi düşündüğü yeni medikal ürünlerle sadece Türk kullanıcılara değil Dünya genelindeki kullanıcıları hedef almaktadır. Bu anlamda üretimini yaptığımız “sporcu tekerlekli sandalyesi” yine bizim üretimimiz olan “engelli şarj istasyonu” üniteleri, manuel sandalye üretimiyle ilk adımı atmış bulunmaktayız.

AR-GE ekibimiz üretim faaliyetlerimizi hızla genişleterek daha çok yerli üretime yoğunlaşma konusunda azami caba harcamaktadır.


PROFESYONEL EKİP PROFESYONEL HİZMET

Medikal ürün yelpazesi çok geniş ürünleri kapsayan bir sektördür. Bizler satışını yaptığımız tüm medikal ürünleri ayrı ayrı gruplandırarak o gruba ait müşteri temsilcilerimizi, müşterileri doğru yönlendirmeleri ve ürüne dair tam ve eksiksiz bilgi vermeleri adına aylarca süren eğitime tabi tutmaktayız. Örneğin akülü sandalye grubunda bulunan satış temsilcilerimiz, manuel sandalye grubunda bulunan satış temsilcilerimiz sorumlu oldukları grupla ilgili tüm ürünlerin teknik ayrıntıları ve özelliklerini, kimlerin kullanmasının uygun olduğunu bilmek zorundadırlar.

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER

Gold Medikal reyonlarında;

Akülü sandalye

Tekerlekli sandalye

Banyo tuvalet sandalyesi

Scooter

Bası yarası önleyici havalı minderler

Merdiven inme çıkma aparatları

Akülü sandalyeler için Deep Cycle özellikli jel aküler

Hasta yatakları

Aktif tekerlekli sandalye

Sporcu tekerlekli sandalyeleri

Engelli çocuk pusetleri

Çocuk tekerlekli sandalyesi

İkinci el akülü sandalyeler

Ayağa kaldıran sandalyeler

İncelemenizi bekliyor.


VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Akülü sandalye tamiri

Engelli araç şarj istasyonu imalatı

Yedek parça satışı

Kişiye özel üretim manuel sandalyeler

Engelli basketbol sandalyesi üretimi