Hakkımızda

Neden Biz?

2010 yılından beri,  yayın hayatını sürdüren Engelliler.gen.tr bünyesinde kurulan goldmedikal.com alış veriş sitesi, tamamen müşteri memnuniyeti, medikal sektöründeki tekeli ve fahiş fiyat anlayışını bir nebzede olsun makul düzeylere çekebilmek için kurulmuştur. Kar marjımızı minimum düzeye indirgeyerek sizlere hizmet etmeyi amaç edindik.

 

Kısa süre içerisinde sitemizde, Türkiye ve yurt dışında üretilen tüm, akülü sandalye, tekerlekli sandalye çeşitleri başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü medikal ürünü en ince detayına kadar teknik özelliklerinin açıklamasıyla birlikte sitemizde satışa sunacağız. Hedefimiz dünyanın en gelişmiş ülkelerinde ihtiyaç duyan kişiler nasıl istedikleri ürünlere kolayca ulaşabiliyorsa bizim ülkemizde’ de bunu yapmaktır.

İyi Bir Tekerlekli Sandalye Herkesin Hakkı

Satış reyonumuzda bulunan çoğu tekerlekli sandalye markası Avrupa menşeli olup gerek dayanıklılık gerekse uygun fiyat seçenekleriyle yıllarca kullanacağınız kalite de manuel sandalyelerdir. Kişiye uygun tekerlekli sandalyenin önemi….

Ne yazık ki ülkemizde tekerlekli sandalye satın alınırken “kişiye uygun olup olmadığı” çokta fazla dikkate alınmıyor. Oysaki kişiye uygun olarak seçilmeyen tekerlekli sandalyeler ilerleyen dönemlerde omurga eğriliği gibi hayati sorunlara neden olabilmektedir. Bu noktada medikal ürün satıcılarınında müşterisini doğru yönlendirmesi gerekmektedir. Bu anlamda satış temsilcilerimiz sizinle yaptıkları görüşmelerde bu bilgileri en ince detayıyla tarafınıza aktararak doğru tekerlekli sandalye ve akülü sandalye almanızda sizleri yönlendirecektir.

 

Siz değerli dostlarımızdan isteğimiz şudur. Bizden bir ürün almadan önce mutlaka başka firmalarında fiyatlarına bakınız. Eğer bizim satışını yaptığımız ürün başka firmaların ürünlerinden pahalıysa mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Başta dediğimiz gibi amacımız “medikal sektöründeki fahiş fiyat” anlayışına son vermek. En uygun fiyata satış sloganıyla yola çıkan Gold Medikal in sözünün arkasında durup gereğini yerine getireceğinden emin olabilirsiniz...