Gold Medikal firmasından satın aldığınız her ürünün üretimi Gold Medikal tarafından yapılmışsa bizim tarafımızdan, başka firma tarafından yapılmışsa, ürünü yapan firma tarafından garanti kapsamına alınmıştır.

Satın aldığınız ürünü herhangi bir sebepten geri iade etmek isterseniz geri iade süresi ürünün teslim tarihinden itibaren geçen 7 iş günüdür. Teslim aldığınız ürünü 7 iş günü içerisinde ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan iade edebilirsiniz. İade işlemi sırasında satın aldığınız ürünün ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

KARGO GÜVENLİĞİ

Kargonun size geliş aşamasında ürünün hasar gördüğünü düşünürseniz satın aldığınız ürünü yetkili kargo görevlisinin yanında kontrol edip üründe hasar olduğunu görürseniz hasara dair tutanak tutturunuz.

DİKKAT: Kullanılmış ürünlerin, ambalajı açılmış ürünleri geri iadesi kabul edilmez.

Müşterilerimiz geri iade edecekleri ürünleri kendilerine geldiği gibi geri iade etmekle yükümlüdürler.

GERİ İADE HALİNDE ÜRÜNÜN BEDELİNİN MÜŞTERİYE ÖDENMESİ

Müşterinin cayma hakkını saklı tutuyoruz. Bir şekilde yapılan alışverişten memnun olmayan müşterilerimiz yukarda sayılan, yazılan şartlar doğrultusunda ürünü tarafımıza iade ettiği andan bir hafta içinde müşterinin hesap numarasına ürün bedeli yatırılır.

Ürün iade koşullarıyla ilgili merak ettiğiniz diğer konular için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.