Menu
Your Cart

Kullanıcı Sözleşmesi

Gold Medikal e-ticaret sitemizden ürün satın almak için üye olma zorunluluğu yoktur. SUT kanunu gereği medikal ürünlerin internet ortamında satışı yasak olduğundan satış işlemi telefonla yada mağazamıza gelerek yapılıyor. Satın almak istediğiniz ürünle ilgili soru ve görüşlerini müşteri temsilcilerimizi arayarak dile getirebilirsiniz.

Satın aldığınız ürün(lerin) ödemelerini banka havalesi, EFT yada PTT hesap numaralarımıza göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı kargo şirketimiz ARAS KARGO’dur. Bizden satın aldığınız tüm ürünler Aras kargo ile gönderilir.

Türkiye’nin her yerine 3 iş günü içerisinde kargo gönderilerimiz ulaşmış olur.

Bizden satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde geri iade etme hakkına sahipsiniz. Geri iade işlemi sırasında aldığınız ürünün hasar görmemiş olması ve orjinal ambalajında geri iade etmeniz gerekir. Not: Geri iade işlemi öncesi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

 1. Taraflar
  1. İşbu üyelik sözleşmesinde sitemiz üzerinde üyelik ile ilgili bir işlem olmadığını söylemek isteriz. Alışverişlerinizi telefon yolu ile yapıyorsunuz ve sitemize üye olmanıza gerek olmuyor.

 

 

Kullanıcı Sözleşmesinin Amacı ve Kapsamı

 1. Kullanıcı sözleşmesinde, tedarikçilerimiz sitemiz üzerinde belirtilmekte olup, yapılacak çalışmalarda da gerçekten etkin bir dil üretilmektedir. Sitemiz üzerinde, aktif olarak ilerleyen çalışmalarda, üyelik sözleşmesi dahilinde organize edilen bütün seçenekleri inceleyebilirsiniz. Satışa sunduğumuz ürünlerde, 6563 sayılı elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkında kanun uyarınca çalışmalar yapılmaktadır.
 2. İşbu sözleşme dahilinde yazan ve uyarınca ön plana çıkarılan müşteriler, sitemiz üzerinde hiçbir şekilde üye olmak durumunda değildir. Siparişlerini telefon aracılığı ile vermektedir.
 3. Yapılacak alışverişlerde ve siparişlerde, şüphe durumlarına mahal vermemek için, çalışmaların da ilerlemesine dair hizmetler ve içerikler ön plana çıkarılmaktadır.
 4. Bu sözleşme yalnızca müşteri ve satıcı arasında olup, hizmetlere yönelik olarak karşımıza çıkarılmaktadır. Satıcılar 6502 sayılı kanun ile bütün çalışmalarını ilerletmekte ve ön planda göstermektedir.

Tanımlar

 • Gizlilik politikası; müşterilerin web sitesi üzerinde (ve mobil sitemiz üzerinde) ilettikleri veriler ile ilgili, bu verilerin ne amaçla kullanılacağını kapsamaktadır. Çerezlere dair ilişkin genel hizmetleri de bu denge üzerinden inceleyebilir, ön plana çıkarabilirsiniz.

Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

 • Üyelik statüsü, sitemiz üzerinde üyelik sistemi olmadığı için bulunmuyor. Lakin bültenlere abone olmak için e posta kullanımı gerekiyor. Bu yüzden bültenlere abone olmak isteyen kullanıcıların 18 yaşından büyük olması, değil ise ebeveyn kontrolünde bu süreçleri ilerletmesi gerekmektedir.
 • Müşterilerimiz, web sitesi üzerinden yapacağı herhangi bir satın alma işleminde, alıcı taraf olduğunu kabul eder ve mesafeli satış sözleşmesini de kabul etmiş sayılır.

Gizlilik

 • Müşterilerimiz web sitesinde sunulan hizmetlerden faydalanmak için, sitemizin sunduğu verileri kullanmak durumundadır. 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında, mevzuata uygun şekilde işlenmesine ve güvenliğin sağlanmasına önem vermekteyiz. Bu yüzden gizlilik politikasında, kullanıcı sözleşmesinin kurallarını görebilirsiniz. Müşterilerimiz, hizmetlerimizden faydalanma konusunda kendi rızası ile onay göstermektedir.

Fikri Mülkiyet Hakları

            Goldmedikal.com sitesi, gerek markası, gerek logosu, gerek mobil web site yapısı, tasarımı ve diğer bütün alan adı seçenekleri ile ilgili olan her bir seçeneği, ön plana çıkarmakta ve fikri haklar konusunda korumaktadır. Bu yüzden Goldmedikal.com sitesinin izni olmaksızın, hiçbir yerde hiçbir site verisi kullanılamaz, paylaşılamaz. Müşterilerin dolaylıı yollardan ya da doğrudan, sitenin sistemlerini ve çalışma yapısını zedeleyecek şekilde müdahele etmesi durumunda, zararların ve masrafların tazmin edilmesinde yükümlülük vardır.

 

Muhtelif Hükümler

 • Yapılan çalışmalarda, işbu kullanıcı sözleşmesinden doğabilecek ihtiharlardandolayı, resmi kayıtlarımızın hepsi delil niteliği taşıyacağını bildiririz. Bu yüzden 6100 sayılı hukuk muhakemeleri kanununun 19k3. Maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz.
 • İşbu üyelik sözleşmesi münhasıran Türkiye Cumuriyeti kanunlarına tabi olacaktır.