Menu
Your Cart

Sipariş Takibi

Gold Medikal firmasından satın aldığınız her türlü ürün için, ilgili ürüne ait ödeme yapıldığı anda satın alınan ürün anlaşmalı kargo firmasına verilerek, ilgili kargo şirketinden gönderiye ait “kargo takip” numarası alınarak müşteri temsilcilerimiz tarafından size iletilir.

Size iletilen “kargo takip numarası” ile internet üzerinden kargonuzun anlık durumunu online kontrol edebilir, kargonuzun o an için nerede olduğunu görebilirsiniz.

SİPARİŞLERE DAİR DİĞER AÇIKLAMALAR

Anlaşmalı kargo şirketleriyle yaptığımız özel mutabakat sayesinde Türkiye’nin en uzak noktasına en geç 3 (üç) iş günü içerinde kargolar gönderilir. Bununla birlikte “hızlı kargo” seçeneğiyle (uçak kargo) müşterilerimizin talebi doğrultusunda uçak kargo ilede gönderi yapılmaktadır. 

Satın aldığınız ürünlere dair tarafınıza “kargo takip numarası” verilmedi ise yada verilen takip numarasını kaybettiyseniz iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek kargo takip numaranızı yeniden talep edebilirsiniz.

KARGONUN GÜVENLİĞİ

Yine kargo firmalarıyla yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde Gold Medikal firması tarafından yapılan tüm gönderiler “garanti kapsamına” alınmıştır. Gönderisi yapılan kargonun herhangi bir şekilde zarar görmesi, deforme olması halinde ürününüz yenisiyle değiştirilir.