Menu
Your Cart

Tekerlekli Sandalye K9 AS Manuel

Sağlık uygulama tebliği (SUT) gereği medikal ürünlerin internetten üzerinden yasaklanması nedeniyle fiyat yazamıyoruz. Fiyat bilgisi için bizi arayın


 • Marka: Ra-Me
 • Ürün Kodu:: k9m
 • Tekerlekli Sandalye K9 AS Manuel

  Sırt kırılma özelliği ile katlandığında ufak bir çanta boyutuna gelebilen manuel tekerlekli sandalye K9 AS 3 farklı oturma genişliği seçeneği, (38, 40 ve 46 cm) farklı ve benzersiz tasarımıyla dikkatleri çeken bir manuel sandalye olarak karşımıza çıkıyor.

  K9 AS Manuel Tekerlekli Sandalyenin Özellikleri

  Baştan ayağa kişiye göre ayarlanma özelliği. Ürünün sırt kısmının açısını istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz. Ürün kolçaklarını Kolçağın ön bölümünde bulunan ayar mandalı sayesinde yukarı aşağı indirebilirsiniz. Ürüne özel koltuk minderi ve sırtlık yumuşak dolgu malzemeden yapıldığından konforlu oturma ve sürüş imkanı sağlar. Arka büyük tekerlerin iç kısmında kaldırım vb. gibi yüksekliklere çıkarken tekerlekli sandalyenin arkaya doğru devrilmesini önlemek amacıyla iki küçük tekerle kullanıcının tam güvenliği sağlanmıştır. Ürünün orijinal emniyet kemeriyle güvenlik maksimum düzeye çıkartılmıştır.

  Ürün ayaklıkları içe ve yana doğru açılır. 

   

  Ürün katlandığında (sırt kırılma özelliği sayesinde) ufak bir çanta boyutuna geldiği gibi kolayca çıkartılan arka büyük tekerler sayesinde ürünün boyutu iyice küçültülerek kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Fren sisteminin basıncının ayarlanabilir olması yine kullanıcıya kolaylık sağlayan bir diğer özelliktir. Standart olarak mavi ve siyah şase renkleri mevcuttur.

  Tüm bunlara ek olarak manuel tekerlekli sandalye SGK geri ödeme kapsamına giren manuel sandalye grubunda yer almaktadır.

  K9 TEKERLEKLİ SANDALYE ÖLÇÜLERİ

  BOYUTLAR 15 16 18
  Koltuk genişliği 38 cm 40 cm 46 cm
  Koltuk derinliği 39 cm 39 cm 39 cm
  Tekerlekli sandalye yüksekliği 92 cm 92 cm 92 cm
  Tekerlekli sandalye genişliği 62 cm 64 cm 70 cm
  Tekerlekli sandalye uzunluğu 78 cm 78 cm 78 cm
  Katlanmış tekerlekli sandalye genişliği 33 cm 33 cm 33 cm
  Boş ağırlık 14 kg 14,5 kg 15 kğ
  Maksimum taşıma kapasitesi 115 kg 115 kg 115 kg

   

  • 5
   0%
  • 4
   0%
  • 3
   0%
  • 2
   0%
  • 1
   0%

  Tekerlekli Sandalye K9 AS Manuel Üzerindeki Değerlendirmeler

  • (0)

  Toplam Değerlendirme (0)
  bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.