Akülü Sandalye Yedek Parça ve Engelli Bakım Ürünleri

Akülü Sandalye Yedek Parça ve Engelli Bakım Ürünleri

AAT C-Max Merdiven Çıkma Cihazı & Portatif Merdiven Çıkarıcı

Akülü Sandalye Arka Tekerlek

Akülü Sandalye Merdiven Çıkarıcı Sherpa N959

Akülü Sandalye Ön Tekeri 200x50

Akülü Sandalye Şarj Aleti

Akülü Sandalye Tamiri Yedek Parça Satışı

Akülü Sandalye Tekeri

Akülü Sandalye Teknik Servisi Tamir Bakım

Batec Tetra Tekerlekli Sandalye El Motoru

Engelli Aracı Şarj İstasyonu

Kendinden Jelli Sonda My Cath Plus

Manuel Hasta Taşıma Lifti EMC

Merdiven Asansörü EuroLift

Merdiven Çıkma Aparatı Yack N961

Merdiven İnme Çıkma Cihazı

Motorlu hasta taşıma kaldırma lifti KSP

Yeni

Motorlu Hasta Taşıma Lifti & WG-L500 Hasta Kaldırma Lifti

Roho Mattress Section - Hava Dolaşımlı Yatak

SmartDrive MX2 Tekerlekli Sandalye İtekleyicisi

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)

Merhaba, akülü sandalye yedek parça satışı ve engelli bakım ürünleri kategorimize hoş geldiniz. Bu kategoride yer alan ürünler ve Gold Medikal olarak verdiğimiz hizmetlere biraz değinmek istiyoruz. Hazırsanız başlayalım.

Akülü Tekerlekli Sandalye Yedek Parçaları

Satışını yaptığımız akülü sandalye yedek parçalarından bir kaçı, akülü sandalye tekerleri ( ön ve arka tekerler, isteğe bağlı havalı yada dolgu tekerler, yine isteğe bağlı jantlı yada jantsız.” Akülü sandalye joystick (kumanda) akülü sandalye motoru, akülü sandalye şarj cihazları, kömürler ana kartlar vb. gibi yedek parçalar.

Tüm bunlara ek olarak 5 Kattan oluşan mağazamızın en alt katı akülü sandalye teknik servisi olarak hizmet vermekte. Alanında uzman teknik servis ekibimiz çoğu teknik servisin “bu akülü sandalyenin tamiri mümkün değil” diye geri çevirdiği akülü sandalyeleri tamir ederek müşterilerinin övgüsünü almıştır.

Hangi İllere Satıyoruz, Hangi Marka Akülü Sandalye Yedek Parçasını Satıyoruz?

Başta Ankara olmak üzere (Merkezimizin Ankara’da olması nedeniyle) İstanbul, İzmir, Adana, Trabzon gibi Türkiye’nin 81 iline yedek parça satışımız bulunmaktadır.

Neredeyse bütün marka akülü sandalyelerin yedek parçalarının satışını yapmaktayız. Eğer marka adı vermek gerekirse, Wollex akülü sandalye yedek parçaları, Belmo, Meyra, Ottobock, Permobil, Invacare ve engelli scooter markalarının yedek parçalarını satmaktayız. Yedek parça fiyatlarına dair detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimizi arayınız. Yedek parçaların çok fazla olması nedeniyle hepsinin fiyatını tek tek yazamıyoruz.

Engelli ve Hasta Bakım & Rehabilitasyon Ürünleri

Engelli ve hasta bireylerin hareket kısıtlığından kaynaklanan zorlu yaşam mücadelelerini kolaylaştırmak adına medikal teknoloji ürünleri olmazsa olmaz bir yer tutmaktadır. Bu bağlamda hasta kaldırma liftleri (motorlu ve manuel) akülü tekerlekli sandalye merdiven inme çıkma cihazları, merdiven asansör sistemleri, engelli araç şarj istasyonu imalatı, yatağa bağlı ve yoğun bakımda kalan hastalar için havalı yataklar, omurilik felçliler için kendinden jelli sonda satışı yapmaktayız.

Ekstrem Engelli Ürünleri

Gold Medikal olarak dünya çapında medikal teknoloji ürünlerini yakından takip ediyor yeni çıkan medikal teknoloji ürünlerini Türk kullanıcılarıyla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

İlkleri başarmanın gururu! Smart Drive tekerlekli sandalye itekleyicisi ve Batec Tetra tekerlekli sandalye el motoru gibi medikal teknoloji alanındaki engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştıran son teknoloji ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktayız.