Menu
Your Cart

Müşteri Yorumları

Yazar: Gold Medikal satış müdürü

  • Yorum Ekleme: 06/02/2018
  • Ortalama Puan: (5)

Merhabalar selvi hanım. İlginiz için teşekkür ederiz. Küschall şampiyonu imcelemekle ve almak için araştırma yapmakla gayet iyi bir tercih yaptığınızı belirtmek isterim. Ve fakat ne yazıkki SUT kanunu gereği ürün fiyat bilgisini yazamıyoruz. Fiyat bilgisi için iletişim bölümünde yer alan numaralarımızdan bizimle temasa geçiniz lütfen.
Ve evet kuschall şampiyon katlandığında gerçektende bir a4 kağıdı boyutuna gelebiliyor. Sizin için mağazamızdaki kuschall chanpion fotoğrafını çektim. Yorum olarak ekliyorum bakınız lütfen

Yazar: Selvi Şahin

  • Yorum Ekleme: 06/02/2018
  • Ortalama Puan: (5)

Sayın yetkili kuschall chanpion un fiyat bilgisini yazarmısnız rica etsem. Birde bu ürün katlandığında gerçektende a 4 kağıdı boyutuna gelebiliyormu. Ben daha öncede aktif sandalye kullanıdım. halende ottobock motus aktif kullanıyorum ama motusu alalı yıllar oldu ve şimdi oldukca eskidi. Bende yeni bir aktif sandalye almak için araştırma yapıyorum. Bu ürünü beğendim.

Yazar: Demir kaş

  • Yorum Ekleme: 06/12/2017
  • Ortalama Puan: (5)

Kuschall sampiyon (champion) aktif tekerlekli sandalyeyi geçen yıl satın aldım. Gerçektende olağan üstü bir aktif sandalye modeli. Daha önce aktif olmayan katlanabilir standart tekrlekli sandalyem vardı onu arabaya almakta zorlanıyordum. Küschall şampiyonun hem katlanması hemde sökülmesi çok kolay. Bunu çok rahatlıkla arabama alıyor aunı rahatlıkla arabadan indirip kullanıma hazır hale getirerek kendimi araç koltuğundan sandalyeye transfer ediyorum. Kesinlikle alınası tavsiye edilesi bir ürün.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)