Ankara Yenimahalle (Ostim) Merkezli Gold Medikal firmamızın, Başkent Ankara ili sınırlarında içinde yerinde verdiğimiz hizmetlerden siz müşteri ve ziyaretçilerimizi haberdar etmekten mutluluk duyarız.

Ankara İçi Akülü Tekerlekli Sandalye Alımlarında Elden Teslim

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle ve diğer tüm ilçelerde yaşayan müşterilerimiz telefon yoluyla bizden satın aldıkları başta akülü sandalye ve tekerlekli sandalye olmak üzere engelli puseti, yürüteç vb. gibi tüm medikal ürünleri bizzat evlerine götürerek elden teslim ediyoruz.

Bu hizmeti vermemizdeki amaç çoğu engelli ailesinin engelli yakınlarını evde yalnız bırakıp mağazamıza gelmekte zorlanmaları yada yaşadıkları ulaşım sorunudur.

Yerinde Teknik Servis Hizmeti

Yine yukarda adı geçen Ankara’nın tüm ilçe ve beldelerinde yaşayan vatandaşlarımızın akülü tekerlekli sandalye tamiri, (bizden almaları koşuluyla) akü değişimi gibi teknik hizmeti vermekteyiz.

Not: Verilecek teknik hizmet telefon görüşmesi sonrası eğer arızanın yerinde çözülemeyecek ölçüde ekipman gerektirmesi durumunda söz konusu tamir ve bakım hizmeti servisimizde yapılır.

Nerede hizmet veriyor ne satıyoruz?

Ostim mahallesi 1147 Cadde No: 8 Yenimahalle’de bulunan, toplam 1300 metrekarelik, Gold Medikal mağazamızın, eksi bir katında teknik servis (akülü sandalye tamir bakımı) hizmeti ve üretim yapmaktayız. Üretim alanımız basketbol tekerlekli sandalyesi, dans ve tenis sandalyeleri vb. gibi, giriş katımızda pediatri grubu ürünlerimiz olan, engelli pusetleri, yürüteçler, çocuk akülü tekerlekli sandalyeleri grubu, 1. Katımızda, aktif tekerlekli sandalye ve manuel grubu ürünlerimiz, 2. Katımızda, akülü sandalyelerimiz hasta kaldırma liftleri ve 3. Katımızda yönetim ofisimiz bulunmaktadır.

Mağazamızın tüm katlarında asansör ve giriş katımızda, engelli WC si bulunur. Ankaralı hemşerilerimizi çay içmeye bekleriz.

Gold Medikal saygıyla duyurur.