Blog

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?

16 Şubat 2022

Gold Medikal olarak tekerlekli sandalye bağışlarınızı Müge Anlı ATV stüdyolarına sizin adınıza teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey, telefonla bizi aramak yada internet sitemizden bütçenize uygun bir modeli seçip satın almak.

En Ucuz Hasta Tuvalet Sandalyesi Modelleri

04 Mayıs 2022

Hasta tuvalet sandalyesi arıyorsanız kafanız karışmış olabilir, çünkü Medikal Hasta Tuvalet Sandalyesi özel bir üründür. Engelli veya hasta ihtiyaçlarına göre Hasta Tuvalet Sandalyesi Fiyatları değişmektedir. Birçok model de farklı özellikler fiyatı etkiler. Örneğin tekerlekli modeller genelde tekerleksiz hasta sandalyelerine göre daha pahalıdır.

Hasta Taşıma Lifti Nasıl Kullanılır?

24 Mart 2022

Hasta taşıma lifti modellerine ve merak edilen diğer konulara geçmeden önce hasta taşıma lifti nedir ve nasıl kullanılır adım-adım açıklayalım.

En İyi 3 Hasta Tuvalet Sandalyesi

23 Mart 2022

Rehabilitasyon süresince veya sürekli olarak bakımını üstlendiğiniz kişi için bir hasta tuvalet sandalyesine ihtiyacınız varsa, sizler için araştırdığımız en iyi 3 hasta tuvalet sandalyesi ile ilgili detaylara hemen geçelim.

Gold Medikal Ürün Videoları Mağazamızda Sanal Gezinti

16 Mart 2022

Gold Medikal mağazamızda bulunan ürün videolarını izleyerek hem mağazamızı sanal ortamda görmek hem de ürünlerimiz hakkında fikir sahibi olmak ister misiniz?

Wollex Tekerlekli Sandalye Özellik ve Fiyatları Hakkında

18 Şubat 2022

Wollex marka tekerlekli sandalye almayı düşünüyoruz. Ancak kafamızda bazı sorular var. Bu soruların yanıtı konusunda bize yardımcı olacağınızı düşünmekteyiz

Wollex katlanabilir akülü sandalye modelleri incelemesi

17 Şubat 2022

Sevgili Gold Medikal müşterileri, ziyaretçilerimiz. Bu inceleme yazımızda sizlere WOLLEX Akülü sandalye grubunda yer alan “katlanan akülü sandalye” modellerinin detaylı incelemesini yapacağız. Wollex’in toplamda 6 adet katlanabilir akülü sandalye modeli bulunmakta.

Wollex akülü sandalye modelleri özellik değerlendirmesi

17 Şubat 2022

Wollex Türkiye’de akülü sandalye pazarının %20 ila 30’unu elinde tutan Pazar bayı oldukça yüksek bir markadır. Alt, orta ve üst segment te akülü tekerlekli sandalye modelleri olan wollex’in modellerine dair müşterilerimizden gelen genel sorular doğrultusunda genel bir değerlendirme yapacağız.

Tekerlekli Sandalye SGK Ödemesi İçin Gerekli Belgeler

17 Şubat 2022

Sosyal güvencesi olan vatandaşların manuel tekerlekli sandalye, aktif tekerlekli sandalye, hafif manuel sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, bası yarası önleyici havalı minder SGK geri ödemesi almaları için gerekli belgeler ve bu ürünlere yapılan SGK geri ödemeleri aşağıda yazıldığı gibidir.

Tekerlekli Sandalye Rampası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

17 Şubat 2022

Ülkemiz alım gücü doğrultusunda kaliteli sağlam ve uzun yıllar kullanılabilen alüminyum rampalar tercih edilmektedir. Bu makalemizde tüm detaylarıyla sizler için tekerlekli sandalye rampa çeşitlerini, özelliklerini, eğim ve diğer detayları açıklayarak rampa alımında size kılavuzluk edecek bir kaynak oluşturmak istemekteyiz.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.