x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Ucuz Tekerlekli Sandalye

Yürüme kısıtlılığı olan hasta ve engellilerin el-kol becerisine göre çeşitleri bulunan manuel tekerlekli sandalye, en ucuz fiyat garantisi ile Gold Medikal’dedir. En çok rağbet gören markaların en uygun ürünlerini sunan firmamız, ekonomik durumu üst segmentteki sandalyeleri satın almaya gücü yetmeyen veya bağış yapmak isteyenlerin tercihidir.

En Ucuz Tekerlekli Sandalye Markaları

Dönemsel olarak tekerlekli sandalye kullanma durumunda olan veya el-kol becerisi manuel tekerlekli sandalye kullanmaya müsait olan hasta ve engelliler için en ucuz manuel tekerlekli sandalye marka ve modellerini sizler için listeledik. Ürün kalitesi ve fiyat avantajı ile en çok tercih edilen markalar şunlardır;

  • Wollex
  • Golfi
  • Excel
  • Gold

Wollex: Tekerlekli sandalye denildiğinde sektörün adeta nabzını tutan Wollex, birbirinden şık, kaliteli ve özellikli ürünleri ile ilk sırada yer alıyor. En çok tercih edilen markalar arasında ilk sırada yer alarak engellilerin beklentilerini üst düzeyde karşılayan yüksek performanslı ürünleri ile dikkat çekiyor. Klozetli hasta tekerlekli sandalyeden refakatçi kullanımlı olana, büyük bedenli modellerden katlanabilir özellikli olanlara kadar birçok modelde ürün satışı ile Wollex engellilerin yaşamında yeni bir sayfa açıyor.

Golfi: Uygun fiyatlı tekerlekli sandalye markaları arasında yer alan Golfi, standart modellerden ev tipi ürünlere ve en ucuz manuel tekerlekli sandalye modellerine kadar birçok seçenek sunan güvenilir bir markadır. Hasta ve engellilerin konforlu ve güvenli bir şekilde kullandığı ürünleri, kalite ve fonksiyonellikte en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bütçesi çok özellikli ve yüksek fiyatlı bir sandalye almak için yeterli olmayan yürüme engelliler için her zaman tereddütsüz tercih edilebilecek bir markadır.

Excel: Hafif, compakt ve basic tekerlekli sandalye modelleri ile aranan bir markadır. Şık tasarımlı ve kullanışlı olan ürünleri son derece uygun fiyatlı olup bütçe dostudur. Koltuk genişliği olarak oldukça çok seçeneği olan ürünleri ile kullanıcı yelpazesi geniş ve ekonomik modeller sunar.

Gold: Standart ve ev tipi tekerlekli sandalye modellerini en uygun fiyatlarla satışa sunan bir markadır. Sürekli veya belli bir dönem için uygun fiyatlı bir sandalyeye ihtiyacı olanlar, iç ve dış mekânlarda güvenle ve konforlu bir şekilde kullanılan Gold ucuz tekerlekli sandalye modellerini tercih etmektedir.

En Ucuz Tekerlekli Sandalye Modelleri

Tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olanlar için ekonomik fiyatlı bir model olması bütçeleri açısından önemli ise, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir model aramaları kaçınılmazdır. Güvenilir, çok tercih edilen ve ekonomik fiyatlı tekerlekli sandalye grupları şunlardır;

  • Standart Tekerlekli Sandalye
  • Refakatçi Tekerlekli Sandalye
  • Basic, Compakt Tekerlekli Sandalye
  • Alüminyum Tekerlekli Sandalye
  • Katlanabilir Refakatçi Tekerlekli Sandalye
  • Ucuz Tekerlekli Sandalye

Standart Tekerlekli Sandalye: Standart tekerlekli sandalye çeşitleri arasında Golfi tekerlekli sandalye en ucuz modelleri ile dikkat çekmektedir. Golfi G103, çelik şasesi ve havalı tekerlekleri ile son derece sağlam, konforlu ve güvenlidir. İç ve dış mekânlarda kullanılan ürün, özellikle dış mekânlarda bozuk ve engebeli arazilerde gösterdiği yüksek performansla popülerdir. Hareketli kolçakları ile hasta transferi kolay gerçekleşir. Ayakları çıkarılabilen ve refakatçi kullanımına uygun olan modelin taşıma kapasitesi 120 kg’dır. Uygun fiyatlı olup bütçeleri zorlamadan satın alınır. Gold marka Vivi Ev701 model ürün hem ekonomik hem de SGK geri ödemeli bir sandalye olarak tercih edilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanım için uygun olan ürün, darbe ve dış etkilere karşı profil borularla güçlendirilmiş olup sağlam ve uzun ömürlüdür.

Refakatçi Tekerlekli Sandalye: Engelli, hasta ve yaşlıların refakatçi eşliğinde kullandıkları bir modeldir.  Emniyet kemeri, ayakların geri düşmesini engelleyen ve refakatçi el fren sistemi bulunur. W865 Wollex tekerlekli sandalye en ucuz modeller arasında yer alan bir refakatçi sandalyedir. Aynı markanın refakatçi kullanımlı bir başka modeli de Wollex W864’tür. Sınıfının çok fonksiyonlu bir modeli olup hareketli kolçakları, 3 kademeli yukarı kalkabilen ayaklıkları, ayakların geri düşmesini engelleyen baldır bandı ve refakatçi fren sistemi ile güvenli, fonksiyonel ve uygun fiyatlıdır.

Basic, Compakt Tekerlekli Sandalye: Bu gruptaki en kaliteli ve en ucuz ürünler arasında Excel markasının Van Os Excel G2 modeli gösterilebilir. Katlanabilir şasesi ile taşınması ve depolanması kolay olan ürün Hollanda menşeili kaliteli ve sağlam bir üründür. Ayaklıklar döndürülebilir ve çıkarılabilir özelliktedir. 10 yıl yedek parça garantisi ile güvenle satın alınabilir.

Alüminyum Tekerlekli Sandalye: Alüminyum malzemeli ürünler hafifliği ile tercih edilen sandalye grubudur. Wollex W466, katlanabilir bir alüminyum tekerlekli sandalye modeli olup sadece 15 kg ağırlığındadır. Katlandığında kolayca taşınıp depolanır ve araba bagajlarında rahatlıkla taşınır. Ergonomik tasarımı, 5 cm kalınlığındaki oturma minderi, geriye doğru kaldırılabilir kolçakları, çıkarılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir ayaklıkları ve ayakların geri düşmesini engelleyen baldır bandı ile birçok özelliğe sahiptir.

Katlanabilir Refakatçi Tekerlekli Sandalye: Refakatçi kullanımına uygun ürünler arasında katlanabilen ve depolamada fazla yer kaplamayan modeller olarak tercih edilmektedir. Wollex WG-M805-18, bu grubun refakatçi kullanımlı en ucuz katlanabilir tekerlekli sandalye modeli olup ekonomik fiyatlıdır. Alüminyum şasesi ile hafif, katlanabilir oluşu ile pratiktir. İtme kolunda bulunan refakatçi fren sistemi ile kullanım sırasında tam kontrol sağlanır.

Ucuz Tekerlekli Sandalye: Engellilerin önünde bir engel daha oluşmasın diye kaliteli ve kullanışlı olmasının yanında uygun fiyatlarla sunulan ürünlerdir. Golfi G101, Golfi-2 Eko G101 ve Wollex W312 bu gruba örnek gösterilebilir. Ucuz olmanın yanında sahip olduğu teknik özellikleri, malzeme kalitesi, tasarımı ve fonksiyonelliği ile en çok satılan modellerdir.

Manuel Tekerlekli Sandalyenin Fiyatı Ne Kadar?

Manuel kullanımlı en ucuz tekerlekli sandalye fiyatları 450 TL’den başlayıp 750-850 TL arası değişmektedir. Tedavi süresince kullanmak için satın almak veya bağış yapmak isteyenler, uygun fiyatlı manuel tekerlekli sandalyeleri tercih etmektedir. Gold Medikal’in  en ucuz tekerlekli sandalye markaları ve modellerini inceleyebilir, beklentileri en iyi şekilde karşılayan ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ile her konuda yardımcı olan firmamız, bağış yapmak isteyen veya farklı nedenlerle kısa süreliğine tekerlekli sandalye kullanmak durumunda olanlar için güvenle başvurulacak bir firmadır.

SIK SORULAN SORULAR

Manuel Tekerlekli Sandalye Nedir?

Motorsuz olup kol gücü ile tekerleklerin hareket ettirildiği sandalye modelidir.

Tekerlekli Sandalye Nasıl Katlanır?

Manuel tekerlekli sandalyeler modeline göre tam veya yarım katlanır özelliktedir. Tam katlananlar, iki taraftan tutularak tekerlekler birleşecek şekilde kolayca katlanır. Sırt kısmı katlanır özellikte olanlar ise yine modeline göre öne veya arkaya sırt katlanır özelliktedir.

Tekerlekli Sandalye Nasıl Alınır?

Tekerlekli sandalye satın almak için medikal firmalarla iletişime geçilir. Web siteleri üzerinden model beğenilir ve gerektiğinde denenerek satın alma işlemi gerçekleşir. Ücretsiz tekerlekli sandalye temini için Kızılay’a, derneklere, valilik, kaymakamlık ve belediyelere başvurulabilir.

1 Tekerlekli Sandalye Kaç TL?

En ucuz tekerlekli sandalyeler 450 TL’den başlayan fiyatlarda olup model yükseldikçe ve marka değiştikçe fiyatlar da değişmektedir.

Tekerlekli Sandalye Ne İçin Kullanılır?

Doğuştan ve sonradan yürüme engelli olan, hasta, yaşlı veya kaza sonrası geçici yürüme zorluğu yaşayanlar için hareket özgürlüğü sağlama amacı ile kullanılır.

Müge Anlı dan Tekerlekli Sandalye Nasıl İstenir?

ATV Müge Anlı tekerlekli sandalye başvurusu için 0212 354 44 25 - 0212 354 44 26 numaralı telefonları arayarak başvuru yapılabilir.

Tekerlekli sandalye satın almak isteyen engelliler ve bağışçılar için en ucuz tekerlekli sandalye fiyatları ile ilk tercihler arasında yer alan Gold Medikal, engellileri hayallerindeki tekerlekli sandalyeye kavuşturan ve bağışçıların bağışlarını yerine ulaştıran kurumsal bir firma olarak daima hizmetinize hazırdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.