x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Merdiven İnme Çıkma Cihazı Engelli Merdiven Asansörü


Yürümekte zorlanan veya hiç yürüyemeyen engelli, yaşlı hasta kişilerin merdivenleri inip çıkmasını sağlayan merdiven inip çıkan cihazlar paletli olup, akü ile çalışan cihazlardır. Aküden aldığı motorlara oradan da paletlere iletir ve merdivenlerden inip çıkma işlemi gerçekleşir.

merdiven-inme-cikma-cihazi-aparati.jpg (21 KB)

İki tip merdiven inip çıkma cihazı vardır. Birinci tip cihazlarda kişi cihaz koltuğuna oturtulur, emniyet kemeri takılır, cihaz arkaya doğru tilt (eğim) edilir. Sonrasında cihaz çalıştırılarak paletler yardımıyla kişi merdivenlere çıkartılır veya indirilir.

İkinci tip merdiven inme çıkma cihazları ise akülü tekerlekli sandalye kullanıcıları için imal edilmiş daha net bir ifadeyle yürüme yetisini tamamen kaybetmiş kişiler için olan modellerdir. Bu tipteki cihazlarda akülü tekerlekli sandalye kullanıcısı tekerlekli sandalyesiyle birlikte merdivenleri indirilip çıkartılır. Yani inip çıkma işleminde tekerlekli sandalyeden cihaza geçiş yapmadan direk tekerlekli sandalyesiyle merdivenler indirilir yada çıkartılır. Bu tipteki modellere “akülü tekerlekli sandalye merdiven çıkartıcı” adı verilir.

akulu-tekerlekli-sandalye-merdiven-cikarici.jpg (24 KB)

İKİNCİ EL MERDİVEN İNME ÇIKMA CİHAZI


Gold Medikal olarak sıfır cihaz satışımızın yanısıra 2. El merdiven inme çıkma cihazı satışı da yapmaktayız. Tüm ikinci el merdiven inip çıkma cihazlarımız için bir yıl garanti vermekteyiz. Tüm cihazlarımızın bakımı teknik servisimiz tarafından yapılmış olup test sürüşlerine tabi tutulmuşlardır.

Buna ek olarak teknik servisimizde merdiven inme çıkma cihazlarının tamiri ve bakımı da yapılmaktadır.

MERDİVEN İNME ÇIKMA CİHAZI FİYATLARI

Cihazın markasına (dragon, c-max vb. gibi) teknik donanımına göre engelli merdiven inip çıkma aparatlarının fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu yüzden fiyatlara dair net bir rakam vermek mümkün değildir. Fakat firma olarak siz değerli müşterilerimize bu cihazları en uygun fiyata ve taksit seçeneği ile vereceğimizi söyleyebiliriz.

merdiven-asansoru-1k.jpg (11 KB)

ENGELLİ YAŞLI MERDİVEN ASANSÖRÜ


Yaşlı, hasta ve engelli erişim sistemleri içerisinde “merdiven asansör” sistemleri de çok rağbet gören ve kullanışlı iletim sistemleridir. Merdiven asansörü çalışma mantığı şu şekildedir, “merdiven korkuluğuna tutturulan ray sistemi ve motor akü üniteleri ve koltuk bu ray sistemi üzerinde yukarı ve aşağı çıkar.

Merdiven asansörleri binanın mimari yapısında herhangi bir değişiklik yapılmaksızın direk merdiven korkuluklarına monta edilir. Aparman içi merdivenler yada dubleks dairelerin içindeki merdivenlere uygulanırlar. Bu cihazların yapıları gereği döner merdivenlerde de rahat bir şekilde çalıştırılırlar.

Asansörü olmayan binalar yada daire içlerindeki merdivenlerde bu tür koltuklu merdiven asansör sistemleri uygulanır.

merdiven-asansor-fiyatlari.jpg (18 KB)

MERDİVEN ASANSÖR FİYATLARI


L veya U şeklindeki merdivenler, kat sayısı, merdiven basamak sayısı, uygulanacak asansör sisteminin markası, motor gücü ve diğer teknik donanımlara göre merdiven asansörü fiyatları değişiklik göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.