Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Rulo Rampa Portatif Katlanabilir Engelli Rampası


Akülü tekerlekli sandalyeler için portatif rampa modelleri, rulo rampa modelleri, katlanabilir rampa modellerimiz ve minibüs tarzı araçlara akülü sandalyelerin transferini sağlayan lift sistemleri satışıyla hizmetinizdeyiz.

Rulo Rampa


Adından da anlaşılacağı üzere “rulo rampa” modelleri kullanılmadığı zaman rulo şeklinde katlanarak saklanması ve muhafazası kolay rampa modelidir.

Rulo rampalar tekerlekli sandalye kullanıcıların, eşik, merdiven iniş ve çıkışları, araç iniş ve binişlerinde kullanılabilir.

Rolo rampaların en büyük avantajı ise herhangi bir kurulum ve montaj gerektirmeyen ürünler olmasıdır. Evinizin yada aracınızın yapısından hiçbir şey değiştirmeden kullanabilirsiniz.

Rulo rampalar tekerlekli sandalye ile iniş ve çıkışlarda manuel tekerlekli sandalyenin kaymasını önlemek amacıyla dişli bir yüzeye sahiptir.

Rulo Rampa Ölçüleri


Rulo rampalar akülü sandalyeler ve tekerlekli sandalyelerin rahatlıkla sığacağı 80 santim genişliğinde üretilir. Akülü tekerlekli sandalyelerin teker genişlikleri 65 cm yi geçmediğinden 80 cm lik rolo rampa genişliğinde rahatlıkla kullanılabilir.

Rolo rampaların uzunluğu tamamen kullanıcının isteğine göre değişir. Rulo rampaların yük taşıma kapasiteleri ise rampanın uzunluğuna göre değişmekle birlikte bir metrelik bir rulo rampa bin kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Katlanabilir Rampalar


Katlanabilir rampa modelleri de tıpkı rulo rampalar gibi taşıması kolay, mimari dokuda bir değişikliğe neden olmayan pratik kullanımı olan rampa modelidir. Katlanabilir rampa modellerinin büyük bir kısmında akülü tekerlekli sandalyenin rampa iniş ve çıkışlarında rampadan düşmesini önleyen kenar çıkıntıları bulunur.

Rulo Rampa, Portatif Katlanabilir Rampa Fiyatları


Gerek rulo rampalar gerekse de katlanan portatif rampa fiyatları satın alınacak ürünün kalitesi, metresi, üründe kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı rampa bilgisi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.