x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Scooter | 4 Tekerli Engelli Scooterler

Engelli Scooter modellerimizin sergilendiği scooter engelli aracı, kategorimize hoş geldiniz.

Gold Medikal bünyesinde satışını yaptığımız 3 tekerli ve 4 tekerli engelli scooter modelleri başta olmak üzere genel anlamda engelli scooter modelleri hakkında fiyat, özellik ve markaları hakkında siz değerli müşteri ve ziyaretçilerimize detaylı bilgi vermek isteriz.

4 Tekerli Engelli Scooter Modelleri


Dört tekerli akülü engelli scooter modelleri 3 tekerli scooter modellerine nazaran daha çok tercih edilen scooter modelleridir. 4 Tekerli elektrikli engelli scooter modelleri gerek aerodinamik gerekse de kasa yapısı itibariyle genellikle daha iyi donanıma sahiptirler.

Bununla birlikte 3 tekerli engelli scooter modelleri arasında donanım ve kasa yapısı itibariyle çok ama çok iyi modellerde vardır.

Engelli Scooter Modelleri İle Akülü Sandalyeler Arasındaki Farklar

Engelli akülü scooter modelleri kaldırım yüksekliği aşma vb. gibi dış mekân kullanımda akülü tekerlekli sandalye modellerine göre bir tık daha avantajlıdır. Bununla birlikte elektrikli engelli scooter modelleri kapalı alanlarda akülü sandalyeler gibi üst düzey performans gösteremez. Engelli scooterlerinin boylarının uzun olması nedeniyle manevra kabiliyetleri çok kısıtlıdır.

Bu yüzdende iç mekân yerine daha çok dış mekanlarda kullanımı uygundur.

Engelli Scooter Markaları


Engelli scooter markaları çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Yerli üretim engelli scooter markaları arasında IMC, SGMS, Fulmaks engelli scooter markaları sıralanabilir.

Dünya çapında ün yapmış kalitesi kanıtlanmış engelli scooter markaları ise; Meyra, Breeze, Heartway, Bischoff, Invacare gibi engelli scooter markları sıralanabilir.

Engelli Scooter Fiyatları


Engelli scooter fiyatları satın alınacak scooterin üç tekermi, dört tekermi olduğu, satın alınacak scooter markasının yerlimi yabancımı olmasına, araçta bulunan donanım özelliklerine göre değişmektedir. Satın almak istediğiniz engelli scooter modelinin marka ve modelini müşteri temsilcilerimize ileterek fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Engelli Scooter Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aldığınız engelli akülü scooter modelinin servis ağının geniş olmasına dikkat ediniz. Eğer yabancı markalara ait scooter modellerinden birini alacaksanız Türkiye distribütör’ü ile görüşerek distribütör garantisi verip vermediklerini sorunuz. Distribütör garantili ürünlerde ürününüz arızalandığında meydana gelen arızadan direk ithalatçı firma sorumlu olduğundan ürününüzün arızasını gidermek zorundadırlar.

Son olarak Gold Medikal bünyesinde hizmet vermekte olan teknik servisimizin her marka ve modele ait engelli scooter yedek parçasının temini ve engelli scooter tamiri yaptığını da hatırlatmak isteriz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.