x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • ÖNEMLİ NOT: Akü Fiyatlarımız AH (Amper) değerine göre değişir. Akü fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

   

  Akülü sandalyeler için uzun ömürlü, EP DEEP-CYCLE (DERİN DÖNGÜLÜ) JEL AKÜLER'ile her yıl akü değiştirmeye son verebilirsiniz. EP Serisi ve SP modellerimizde uygun kullanımda akü ömür süresi 5 ila 10 yıl arasıdır.

  Satışını yaptığımız akülerin Deep -Cycle özelliği sayesinde doldur boşalta (sürekli şarj – deşarj) kısalan akü ömrü kısalmamaktadır. Bildiğiniz gibi akülü sandalyeler neredeyse her gün şarj edilir ve bu sık sık şarj etmeden dolayı akü ömrü kısalır. Şarj etmeden dolayı akü ömrü kısalır derken burada bir yanlış anlaşılmayı önlemek adına açıklama yapalım. Akünün ömrünü şarj etmek kısaltır ama uzun süre şarj edilmeyen aküler boş bekletilen aküler daha kısa ömürlü olur. Teknik açıklama yaparak kafa karıştırmak istemeyiz. Herkesin anlayacağı dilden şu açıklamayı yapalım. Piyasadaki kuru ve sulu akülerin teknik yapıları akülü sandalyeler için uygun değildir ve doldur boşalta uygun değildir. Jel artı deep cycle özellikli aküler ise doldur boşalta en uygun akü modelleridir.

   

   

  Kullanım Alanları

   

  • Akülü Sandalyeler
  • Güneş Enerji Sistemleri
  • Golf Arabaları
  • Hastane Temizlik Makinaları

  Kısaca YOĞUN ENERJİ GEREKTİREN HERTÜRLÜ ARAÇ GEREK...

   

  EP MARKA AKÜLERLE DAHA UZUN YOL GİDİN!

   

  Akülü sandalyelerin tek şarzda kaç KM yol gideceğiniz kullandığınız akünün markasına modeline kısaca KALİTESİNE bağlı bir durumdur. DEEP-CYCLE Özellikli JEL akülerle kilometrelerce yol gidebilir, aldığınız aküyü yıllarca kullanabilirsiniz.

   

  HER JEL AKÜ AYNI DEĞİLDİR!

   

  Sanılanın aksine her JEL akü aynı performansı göstermez. Özellikle akülü sandalyeler için akünün JEL olmasının yanısıra aynı zamanda DEEP-CYCLE (DERİN DÖNGÜLÜ) özelliğine sahip olması gerekmektedir...

   

  GARANTİ KAPSAMI

   

  2 Yıl (24 ay) Tedarikçi firma garantisindedir...

   

  Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir. Eğer gönderilen üründe (aküde) herhangi bir arıza yoksa kargo ücretini müşteri karşılar.

   

  EP SERİSİ İLE AKÜLÜ SANDALYELERİNİZ GÜCÜNE GÜÇ KATIN:


   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.