x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Comfort Plus


Engelli, hasta ve yaşlılar için ürettiği rehabilitasyon cihazları ile dünyanın en çok tercih edilen markalarından olan Comfort Plus; TSE, FDA, ISO 13485 ve CE0120 belgeli ürünleri ile kaliteden ödün vermeyen bir firmadır. Manuel ve akülü tekerlekli sandalye modelleri yanında hayatı kolaylaştıran ürünleri ile engellilerin yaşamında fark yaratıyor.

Kaliteli, konforlu, şık tasarımlı ve ergonomik ürün çeşitleri ile her zaman beğeni toplayan Comfort Plus, uygun fiyatları ile de tercih ediliyor.


Comfort Plus Tekerlekli Sandalye

comfort-plus-akulu-tekerlekli-sandalye-gm.jpg

Teknik özellikleri, şık tasarımı ve kalitesi ile Comfort Plus Tekerlekli Sandalye modelleri ekstra konforlu ürünlerdir. Avrupa standartlarında üretilmekte olup, refakatçi kullanımına uygun manuel tekerlekli sandalyelerdir. Bunlardan biri olan Comfort Plus DM-301, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygun, çelik şaseli sağlam bir üründür. Korozyona dayanıklı elektrostatik boyalı oluşu ile uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanılır.

Comfort Plus refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye modelleri, refakatçilerin küçük bir güçle rahat kullanabildiği sandalye çeşitleri olarak tercih edilmektedir. Şık tasarımı, güvenli oluşu, konforlu sırt şiltesi ve minderi ile kullanıcılara hareket özgürlüğü sunan ürünlerdir. Hasta ve yaşlıların bir yerden bir yere taşınmasını kolaylaştıran hasta taşıma sandalyesi, kullanıcıya göre ayarlanabilir özelliklere sahiptir.

Oturma yeri genişliği olarak 3 farklı seçenek sunan Comfort Plus DM-315, alüminyum şaseli manuel bir tekerlekli sandalyedir. Hafifliği ve sağlam şasesi ile iç ve dış mekânlarda kullanılan bir Comfort Plus tekerlekli sandalye çeşididir. Comfort Plus DM-317 ve Comfort Plus DM-325 gibi bas-çıkar arka tekerlekli ve katlanabilir özelliktedir. Tekerlekli sandalyenin katlanabilir özellikte olması, ürünün taşınıp depolanmasında son derece önemlidir. Kolayca katlanan ve kullanılmak istendiğinde kolayca açılıp kullanılır pozisyona gelen Comfort Plus manuel tekerlekli sandalyeler, hareketli kolçakları ve yüksekliği ayarlanabilir ayaklıkları ile hasta transferini kolaylaştıran ve kişiselleştirilen ürünlerdir. Özellikli tekerlekli sandalye modellerinden olan Comfort Plus KY959BJ-43 Tetrapleji tekerlekli sandalye; tilt özellikli, ayak kaldırma özellikli ve ayarlanabilir kol destekli bir ürün olup baş ve boyun desteklidir. Sırt yatar ve ayak kalkar özelliği ile kullanıcının istediği zaman dinlendiği ve sonrasında güvenli bir şekilde yoluna devam ettiği multi fonksiyonel bir modeldir.

Comfort Plus Akülü Tekerlekli Sandalye


Akülü tekerlekli sandalye çeşitleri ile engellilerin her mekânda özgürce hareket etmesini sağlayan Comfort Plus, akülü ve katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modelleri ile en çok tercih edilen markalardan biridir. Çelik gövde yapısı, mükemmel tasarımı ve amortisör sistemi ile konforlu ve güvenli bir ürün olan Comfort Plus DM-450 Luxury Akülü Tekerlekli Sandalye, kullanıcıların tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilmiş bir modeldir. Katlanabilir özelliği, dörtlü sinyal sistemi, kullanıcıya göre ayarlanabilen emniyet kemeri ve ön-arka far sistemi ile her hava ve ışık ortamında güven verir. Gece-gündüz gezmeyi seven, hayattan keyif alma yolunda emin adımlarla ilerlemek isteyenlerin tercihidir.

Taşıma kapasitesi, erim mesafesi, konfor ve güvenliği ile Comfort Plus akülü tekerlekli sandalye modelleri hem sağlam hem de rahat ve işlevseldir. Karşılaştığınız engeller gözünüzü korkutmayacak, Comfort Plus akülü tekerlekli sandalye ile tüm engelleri aşarak hareket özgürlüğü kazanacaksınız. Katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modellerinden biri olan Comfort Plus Escape LX’in bordo ve siyah şase renk seçenekleri bulunmaktadır. Aküler çıkarılıp katlanmakta, sırt kırma ve ayak çıkarma özelliği ile küçük boyutlara ulaşarak kolay taşınıp depolanmaktadır.

Güçlü bir motora sahip olan ürün çelik şasesi ile sağlam, konforlu ve güvenli bir katlanır akülü tekerlekli sandalye modelidir. Hareketli kolçakları, geriye devrilmeyi engelleyen antitipper tekerlekleri, konforlu minderi ve ayarlanbilir emniyet kemeri ile aradığınız ürünüdür. Comfort Plus Sahara akülü tekerlekli sandalye ise, yine çelik şaseli, korozyona dayanıklı, ayarlanabilir özellikli ve güvenli bir model olarak şık tasarımı ile tercih edilmektedir.


Comfort Plus Banyo Tuvalet Sandalyesi


Hasta, yaşlı ve engellilerin banyo tuvalet ihtiyacının kolay bir şekilde giderilmesini sağlayan Comfort Plus banyo tuvalet sandalyesi, kalitesi ve işlevselliği ile kullanıcı ve refakatçinin hayatını karşılıyor. En önemli ihtiyaçlardan olan banyo ve tuvalet ihtiyacında kullanılmanın yanında, iç ve dış mekânlarda kullanılan manuel bir tuvaletli tekerlekli sandalye modelidir. Refakatçi kullanımına uygun olup, refakatçi el fren sistemi ile güvenli bir sürüş sağlar. Ayakların geriye düşmesini engelleyen baldırlığı son derece konforlu olup baldırları kavrar. Dolgu ön ve arka tekerlekleri, hareketli yan kolçakları, yükseklik ayarı yapılabilen ayaklıkları ve baş desteği ile çok özellikli bir modeldir. Comfort Plus klozetli tekerlekli sandalye modelleri, klozet kısmı görünmeyen manuel tekerlekli sandalyelerdir. Silikon dolgu tekerlekleri, konforlu minderi ve ayarlanabilir özellikte oluşu ile iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur. Comfort Plus markasının komot tuvaletli ve engelli banyo sandalyesi olarak farklı ürünleri bulunmakta olup, engellilerin banyo ve tuvalet ihtiyaçları en rahat ve en kolay şekilde yerine getirilir.


Comfort Plus Engelli Çocuk Pusetleri
Engelli çocuklara özel ürettiği ürünlerle çocuklara ve ebeveynlerine daha özgür bir dünya sunan Comfort Plus, birbirinden kaliteli ve çok özellikli engelli çocuk pusetleri sunan bir markadır. Farklı renklerde kumaş seçenekleri, iç ve dış mekânlarda ihtiyaç duyulan özellikleri ve kalitesi ile Comfort Plus Engelli Çocuk Pusetleri en çok tercih edilen ürünlerdendir. Katlanabilir çocuk tekerlekli sandalyeleri yanında katlanabilir engelli puseti modelleri ile adından söz ettirmekte, refakatçilerin en rahat şekilde kullandığı Avrupa standartlarında engelli çocuk pusetleri ile çok beğenilmektedir.

Engelli çocuk pusetlerinden olan Comfort Plus DM-8001 BUGGY, çocukların sosyal yaşamın içinde yer almasını sağlayan, her hava koşulunda güvenle kullanılan, ayarlanabilir özellikleri ile tüm engelli çocuklara hitap eden çok yönlü bir engelli puseti olarak popülerdir.

Tüm ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen Comfort Plus, kaliteyi konfor ve güvenlik özellikleri ile birleştirdiği yüksek teknoloji ve çok özellikli ürünleri ile sektörde liderdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.