x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Golfi Tekerlekli Sandalye Modelleri


Ülkemizde satılan manuel tekerlekli sandalye markaları içerisinde en fazla tercih edilen markalardan biri olan Golfi markası ait bir çok model bulunmaktadır. Bu modeller içerisinde en fazla tercih edilenleri ise şu şekilde sıralayabiliriz. “Golfi g099, golfi g120, golfi g130, golfi g551, golfi g125, golfi g100” modelleri. Gerek kısa süreli kullanım gerekse de uzun süreli kullanımlar için uygun modelleri bulunan Golfi banyo tuvalet (WC) sandalyesi modelleriyle de bilinir.

Golfi Tekerlekli Sandalye Fiyatları


Golfi marka tekerlekli sandalyelerin bir çok alt modeli “ekonomik fiyatlarla” satılan “ucuz tekerlekli sandalyelerdir.” Bununla birlikte orta ve üst sınıfa hitap eden “görece” pahalı fiyatı yüksek modelleri de bulunmaktadır. Golfi tekerlekli sandalye fiyatları minimum 600 TL’den başlayıp 4 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. Türkiye gibi daha çok orta sınıf ekonomilere sahip ülkelerde kullanıcılar daha ekonomik fiyatlı ürünlere yönelmektedir. Hele bizim gibi ülkelerde ki engelli yurttaşların gelir düzeyleri düşünüldüğünde bu yönelmenin nedenlerini açıklamaya gerek yok. Bu anlamda siz değerli müşterilerimize şunu söyleyebiliriz. Gold Medikal olarak Golfi marka tekerlekli sandalye modellerini en ucuz şekilde mağazamızdan temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek yada internet sitemizden beğendiğiniz modeli müşteri temsilcilerimize iletmeniz halinde, beğendiğiniz ürünü ister taksitle, ister kredi kartına peşin fiyatına alma kolaylığı tanınacaktır.

Golfi Tekerlekli Sandalye Yedek Parçaları


Türkiye’nin sandalyecisi GOLD MEDİKAL yedek parça konusunda da müşterilerinin taleplerini karşılayan bir firmadır. Diğer marka araçlarda olduğu gibi Golfi tekerlekli sandalye yedek parçası satışıda yapmaktayız. Bu yedek parçalar. Golfi tekerlekli sandalye tekeri, kolçaklar, ayaklıklar vb. gibi parçalar…

GOLFİ TEKERLEKLİ SANDALYE YORUMLARI


Hepimiz bir ürünü almadan önce o ürünü daha önce kullanan kişilerin üründen memnun olup olmadıklarını merak ederiz. Bu anlamda X ürünün kullanan kişilerin yorumları bizim alışveriş yapma kararımızı doğrudan etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Mağazamızdan Golfi marka manuel sandalye alan müşterilerimizin yorumlarını fikir sahibi olmanız açısından aşağıya aktarıyoruz. Selvi Kayalı: Daha önce X markanın standart tekerlekli sandalyesini kullanıyordum. Golfi 6 model sandalyeyi kullanmaya başlayınca ürünün ergonomisi ve pratikliğine hayran kaldım. Hem çok hafif hemde dış mekan kullanımı için ideal. Ahmet Durmuş: Golfi G503 modeline geçince tekerlekli sandalye kullanmanın keyfini yaşamaya başladım. Özellikle bu modeli şiddetle tavsiye ederim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.