x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Hoggi


Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürünleri ile müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayan Hoggi, engelli çocuk puseti ve engelli çocuk yürüteçleri ile çocukların dünyasına dokunuyor. 2005 yılından günümüze küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar sunarak, çocukların ve ebeveynlerin dünyasına hareket özgürlüğü getiriyor. Bebek, çocuk ve gençlerin hareket bağımsızlığı kazanmasını sağlayan engelli çocuk puseti ve engelli çocuk yürüteçleri ile kullanıcıların günlük rehabilitasyon ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Engelli çocuk ve refakatçilerinin konforunun ön planda olduğu Hoggi ürünlerinin kalitesi ve kişiselleştirilebilme özellikleri ön plandadır. Tasarım, malzeme kalitesi, konfor ve güvenlik olarak en iyilerden olup, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur.

hoggi-engelli-puseti-engelli-yurutecleri.jpg
Hoggi Engelli Pusetleri

Bebek ve çocuklar için hareketlilik ürünleri ile adını duyuran Hoggi, yaratıcı teknik özellikli, modern ve sportif tasarımlı engelli pusetleri ile engelli bebek ve çocukların harekete geçmesini sağlıyor. Birbirinden kullanışlı, konforlu ve güvenli Hoggi engelli pusetleri, bileşenlerinin %90’ı Almanya’da üretilen yüksek kalitede ürünlerdir.

Bunlardan biri olan Hoggi Bingo Evolition, birinci kalite bir engelli çocuk puseti olarak ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahiptir. Maksimum pratiklikte olan ürünün uyarlanabilirlik özelliği, ağırlık ve kompaktlık seviyesi idealdir. 4 farklı boyda üretilen Hoggi Bingo Evolition; 1-3 yaş çocuklara hitap eden mini boy, 1-6 yaş, 4-10 yaş ve 8-12 yaşa hitap eden diğer 3 boyu ile farklı yaş aralıklarında çocuklara özeldir. Koltuk açısı 45 dereceye kadar 4 kademeli olarak ayarlanabilmekte, sırt dayama açısı da kullanıcıya göre 7 dereceye kadar yapılabilmektedir. Çift yönlü kullanılabilen bir ürün olarak ebeveynlerin beğendiği bir modeldir. 30 saniyede katlanıp en küçük arab bagajlarına sığabilen Hoggi Bingo puset, taşınması ve depolanması kolay bir üründür.

Alman kalitesinin her özelliği ile hissedildiği Hoggi Duro engelli çocuk puseti, dayanıklılığı, katlanabilir özelliği, kompakt tasarımı ve ergonomik oluşu ile dikkat çekmektedir. Konforlu oturma yeri ve sırt minderi, kullanıcının boyuna göre ayarlanabilen ayaklıkları, dayanıklı alüminyum konstrüksiyon şasesi ve çocukların renkli dünyasına hitap eden renk seçeneklerine sahiptir.

En çok aranan ürünlerden olan Hoggi Zip engelli çocuk puseti arabası, ihtiyaçlara optimum düzeyde cevap veren bir üründür. Katlanabilir alüminyum şasesi ile taşınması ve depolanması kolaydır. Sırtlık ve ayaklık kısmı ayarlanabilmekte, oturma yeri derinliği kullanıcıya göre değiştirilebilmektedir. Katlama özelliği olarak patentli bir ürün olan Hoggi Zip, katlandığında 78 cm gibi küçük bir boyuta ulaşarak özellikle seyahatlerde büyük kolaylık sağlar.


Engelli Çocuk Yürüteçleri


Yürümeye yardımcı rehabilitasyon ürünleri olan engelli çocuk yürüteçleri, çocukları özgürleştiren ve daha fazla hareket ederek yaramazlık yapma hakkını geri kazandıran ürünlerdir. Çocukların gelişimine, özgüvenine ve özellikle sağlığına olan katkıları ile tercih edilmektedir. Geçirdiği rahatsızlıklar nedeni ile tek başına yürümekte zorlanan çocukların kendilerini ve sahip olduğu potansiyeli keşfetmesini sağlayarak yakın çevresi ile daha iyi iletişim kurmasını ve sosyalleşmesini sağlar. Çocukların mutlu olması anne ve babaların da mutlu olması demektir. Engelli çocuk yürüteçleri ile çocuklar her zaman daha iyisini yapabilir.

Almanya’da tasarlanan ve el yapımı ürünler olan Hoggi engelli çocuk yürüteçleri, her yaş grubunda çocuğa özel üretilmiş yürümeye yardımcı ekipmanlardır. Çocukların boyu uzadıkça ürün boyu yükseltilmekte, hareket süresince güvenli bir yürüyüş sağlanmaktadır. Yürürken kendini güvende hisseden çocukların enerjisi görülmeye değerdir.

Güvenli hareketi destekleyen aparatları ile Hoggi engelli çocuk yürüteçleri, doğal yürüyüşü destekleyen, hafif, sağlam, güvenli ve isteğe bağlı kapsamlı aksesuar seçenekleri ile engelli çocuk dünyasının en büyük yardımcılarıdır.

Çağrı Merkezi
Mesai saatleri: 09 - 18:00
+905445272424
Bizi Ara!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.