x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Permobil


1960’lı yıllardan bu yana sektörde faaliyetlerini sürdüren Permobil, yüksek teknolojili akülü tekerlekli sandalye modelleri ile lider markadır. Önde gelen markalarla rekabet halinde olan Permobil’in adeta çığır açan birçok akülü tekerlekli sandalye modeli bulunuyor. Medikal ve rehabilitasyon ürünlerde engellilerin hayatını kolaylaştıran bir marka olarak sıklıkla tercih ediliyor.

Dünyada 17 ülkede faaliyetlerini sürdüren Permobil, kişiselleştirilebilen akülü tekerlekli sandalye çeşitleri ile tüm engelleri ortadan kaldırıyor.

Beklentileri fazlası ile karşılayan hatta beklentilerin de üzerinde ürünler sunan bir marka olup, konforlu, güvenli ve çok özellikli akülü tekerlekli sandalye çeşitleri ile engellilere hareket kabiliyeti sunuyor.

permobil-akulu-sandalye-modelleri-ozellikleri.jpg


Permobil Akülü Sandalye

Dünyanın önde gelen akülü tekerlekli sandalye üreticisi olan Permobil, C400 akülü tekerlekli sandalye modeli ile birçok rahatsızlık nedeni ile yürümede zorluk çeken veya yürüyemeyen engellilerin hayatında önemli yer ediniyor. Lift (asansör) özelliği bulunan Permobil C400, yüksekteki nesnelere ulaşmayı kolaylaştırıyor. Kullanıcı, kimseye ihtiyaç duymadan koltuğunu yükselterek ihtiyacı olan şeyleri kolayca alabiliyor. Koltuk eğiminin manuel olarak yapıldığı ürünün ayaklıkları kumanda ile aşağı-yukarı hareket ettirilebiliyor. Sırt yatar ayak kalkar bir model olarak konforlu bir kullanım sunuyor.

İç ve dış mekânlarda özgürce hareket etmeyi sağlayan Permobil C500; yüksek manevra kabiliyeti, dar alanlarda kullanım kolaylığı, engebeli arazilerde benzersiz sürüş keyfi ile fark yaratıyor. 3G koltuk modelini benzersiz özellikleri ile birleştiren bir ürün olup, iç ve dış mekânlarda ve özellikle etkinliklerde birçok hareketi yapmayı kolaylaştıran bir ürün olarak dikkat çekiyor. Konforlu koltuğu, en rahat pozisyonda ayarlanabilen koltuk eğimi, araç içinde kullanılabilirliği, hareketli kolçakları, bacak destek ayarı ve en önemli özelliklerden olan asansörlü koltuk özelliği ile beklentileri en üst seviyede karşılıyor.

Permobil’in çok özellikli ürünlerinden olan Permobil F3 Corpus akülü sandalye, birçok ihtiyacı karşılayan bir modeldir. Motorlu koltuk yatırma özelliği olup, koltuk yükseltme ve diğer ayarlanabilir özellikleri ile kişiselleştiriliyor. Kullanıcı, koltuğunu kumandayı kullanarak istediği şekilde arkaya yatırıp dinlenmek istediğinde dinlenebiliyor. Evde, markette veya ofis ortamında yüksekteki bir nesneye ulaşmak Permobil F3 Corpus ile çok kolay oluyor.

Full özellikli Permobil M300 akülü tekerlekli sandalye, lift ve tilt özelliği olan bir modeldir. Tek bir tuşla ayaklar hareket ettirilmekte, koltuk yukarı veya arkaya doğru hareket ettirilebilmektedir.

Asansörlü ve sırt yatar özellikli akülü bir tekerlekli sandalye modeli olan Permobil M5 Corpus ise, doğal vücut hareketini takip eden ve en iyi sürüş deneyimini sunan bir üründür.

Uzak mesafelere seyahat etmek isteyen ve uzun sürüşlerde dilediği gibi dinlenip yoluna devam etmek isteyenlerin tercihidir. Çevik süspansiyonlu tekerlekleri sayesinde yokuş ve engebeli arazilerde duraksamadan ve zorlanmadan yol alacaksınız. Zemine dengeli tutuşu en iyi konumda oturma pozisyonu, teknolojik özellikleri, pratikliği, konforu ve güvenli oluşu ile mükemmeldir. Saatte 12 km hızla gidebilen Permobil M5, yeni nesil aküsü ile alternatiflerine göre %25 daha fazla mesafe kat edebileceğiniz bir modeldir.

Oturma sistemi olarak en yetenekli tekerlekli sandalye modellerinden biri olan ürünümüz, baldır ve diz desteği, ayarlanabilir ayaklıkları, hareketli kolçakları ve yüksek çekiş gücü ile aradığınız akülü tekerlekli sandalye modelidir.

Permobil Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye


Kullanıcının ihtiyacına göre özelleştirilebilen özellikleri ile son teknoloji bir ürün olan Permobil F5 Corpus ayağa kaldıran akülü sandalye, dünyanın en popüler ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye modelidir. Sırt yatar ve ayak kalkar özellikleri ile rahat bir kullanım sunarken, dik konumlandırma özelliği ile birçok avantaj sunuyor. Günlük yaşamda birçok işi kendisi yapabilen kullanıcı, tekerlekli sandalyenin ayağa kalkar özelliği ile sağlık bakımından da birçok faydasını görüyor. Kan akışının düzenlenmesinden mesane ve bağırsak fonksiyonunun sağlıklı çalışmasına, diyaframı genişleterek daha rahat nefes almayı kolaylaştırmasından kemik yoğunluğunu iyileştirmeye olan faydalarına kadar birçok artısı ile ilk tercihler arasında yer alıyor. Bası yarası oluşumunu engelleyen ayağa kalkar özelliği sayesinde kullanıcı hem sağlıklı hem de konforlu bir şekilde hareket etmeye devam ediyor.

Sıradan süspansiyon sistemlerinden farklı bir sisteme sahip olan Permobil F5 Corpus, ayarlanabilir süspansiyon sistemi ile hayatı yeniden keşfetmenizi sağlıyor. Gelişmiş bir direksiyon performansına sahip olan ürünün oturur pozisyondan ayağa kalkar pozisyona kadar olan süreçte kullanıcıyı en rahat ve en dengeli pozisyonda tutması tartışmasız eşsiz bir özellik olarak kabul ediliyor.

Engelleri kolayca aşmak ve daha fazlasına erişmek istiyorsanız Permobil F5 Corpus aradığınız ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye modelidir.

Çağrı Merkezi
Mesai saatleri: 09 - 18:00
+905445272424
Bizi Ara!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.