x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Sporcu Tekerlekli Sandalyesi - Basketbol Sandalyesi

Tekerlekli sandalye kullanıcılarının tenis, basketbol gibi spor dallarında spor yapabilmeleri adına özel olarak imal edilmiş tekerlekli sandalye modellerine genel anlamda “sporcu tekerlekli sandalyesi” denmektedir. Sanılanın aksine çoğu engelli birey “engelliler spor yapamaz” algısını kırıp spor yaparak hem kişisel yaşamlarında hemde “tekerlekli sandalye basketbol takımlarında” dünya çapında başarılar kazanarak önlerine konan engelleri aşmıştır.

Sporcu Tekerlekli Sandalyeleri ve Basketbol Tekerlekli Sandalyesi


Gold Medikal olarak engelli sporlarının lokomotifi konumundaki tekerlekli sandalye basketbol takımlarını destekliyor, ismi bizde saklı çoğu tekerlekli sandalye basketbol takımına sponsor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Tekerlekli sandalye basketboluyla bu kadar içli dışlı olmanın bir gereği olarak 3 Yılı aşkın Ar-Ge çalışmaları sonucu Gold Medikal bünyesinde üretimini yaptığımız Gold Spor basketbol sandalyelerimiz 1. Ligde oynayan basketbol takımlarımıza vermiş bulunmaktayız.

Sporcu Tekerlekli Sandalyesi Fiyatları?


Basketbol sporcu tekerlekli sandalye fiyatları çok görece kavram olup, fiyat aralıkları üründe kullanılan malzemenin kalitesine göre değişmektedir. Dünya genelinde sözüm ona basketbol sandalyesi adı altında fabrikasyon üretimi yapılıp 500 dolara Afrika ülkeleri vb. gibi az gelişmiş ülkelere hibe mahiyetinde basketbol sandalyesi verilmektedir. Ancak bu sandalyeler için basketbol sandalyesi demek çok güç.

Profesyonel bir basketbol sandalyesinin fiyat aralığı 12.000 TL’den başlayıp, 52, 53 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

Fiyat aralıkları, farkları neye göre belirleniyor?

Basketbol tekerlekli sandalye fiyat aralığının bu kadar değişken olması, ürünün yerli ve yabancı olması (Marka değeri) üründe kullanılan materyalin, (alüminyum, karbon, titanyum vb. gibi) kalitesi, bacak bağlama kemerlerinin kalitesi, jant, çevirme çemberi gibi malzemelerin kalitesine göre değişmektedir.

Ve tabi ki ürünün hafifliği. Örneğin x basketbol tekerlekli sandalyesiyle xx basketbol sandalyesi arasında 100 gramlık bir ağırlık farkı bile ürün fiyatında neredeyse 5 bin TL ye kadar farklılık göstermektedir.  

Aktif sporcu sandalyeleri hakkında bizim bur da söylemeyi unuttuğumuz sizin merak ettiğiniz başka konular varsa iletişim bölümünden Gold Medikal müşteri temsilcilerimizi arayarak sorularınızı dile getirebilirsiniz.

Saygılarımızla

Gold Medikal Ailesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.