x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Deep Cycle Özellikli Trojan Aküler & Torojan battery


George Godber ve Carl Speer tarafından 1925 yılında kurulan ve o tarihten beri faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Trojan Akü, dünyanın en önemli derin döngülü akü üreticisi konumundadır. 90 yıldan uzun bir zamandır, üretmiş olduğu akülerle insanların ihtiyaçlarını etkin olarak karşılama başarısı göstermektedir. Derin Döngülü sulu akülerden derin döngülü AGM ve Jel akülere varıncaya kadar farklı çeşitleri kullanıcılara sunan Trojan akü, farklı araçlarda ve alanlarda kullanılmaktadır.

1952 yılında Autoette markası için golf aracı geliştirilmiş ve geliştirilen araçta Trojan akü kullanılmıştır. Bu aşamadan sonra golf oyunun gelişimi açısından kullanılan golf arabalarının en önemli parçası olmayı başarmıştır. Trojan Akü, kendi alanındaki liderliğini golf arabalarında kullanılmaya başlanmasıyla ilan etmiştir.

Trojan Akü Türkiye

trojan-aku-turkiye.jpg (24 KB)

Trojan akülerin en büyük özelliği klasik akü teknolojinin dışında son teknolojiyle üretim yapılmış olup uzun ömürlü ve dayanıklı olmalıdır. Trajan akülerin teknik ve bilimsel özellikleri ise kısaca şu şekilde sıralanabilir.

Derin Döngülü Sulu Trojan Akü


Derin döngülü sulu aküler, Trojan için adeta bir amiral gemisidir. Üstün performansı, uzun ömürlü olması ve dayanıklı sağlam yapısı ile kullanıcıların beklentilerini tam olarak karşılayan bu aküler, AWP ve erişim uygulamaları için üretilmiştir. Bu akülerde T2 teknolojisi, Trojan Izgara teknolojisi ve Maxguard T2 seperatör kullanılmıştır.

T2 Teknolojisi

T2 teknolojisi, Trojan akünün azami işletim performansı sağlamasına neden olan özelliğidir. Mühendisler tarafından geliştirilen yüksek yoğunluklu karışım, akünün daha uzun bir süre boyunca aynı performansı göstermesini sağlamaktadır. Bu özelliği, Trojan akünün sektördeki liderliğinin temel nedenlerinden birisidir.

Trojan Izgara Teknolojisi

T2 teknolojisinin etkin bir şekilde kullanılması için tasarlanan Trojan ızgarası, kurşun alaşımından üretilmektedir. Bu ızgara sayesinde Alpha Plus Macun, daha yüksek tutunma kabiliyetine kavuşmakta ve bu da akünün performansını olumlu yönde etkilemektedir. Kalın yapıda olan bu ızgaraların yüksek korozyon direnci bulunmakta ve bu da kullanım ömrünü arttırmaktadır. Azaltılmış kesinti zamanı sağlayarak çalışmama süresini minimuma çeken Trojan akü ızgara, bakım maliyetlerini de düşürmektedir.

Maxguard T2 Seperatör

T2 seperatör, Trojan akünün en önemli özelliklerinden birisidir. Kendine has bir tasarıma sahip olan seperatör, asit kanallarının daha uzun süre açık kalmasını sağlamakta, elektrokimyasal işlemlerin daha iyi gerçeklemesini desteklemekte ve tabakalaşmayı önlemektedir. Çok kaburgalı geometrik bir tasarıma sahip olan ızgara, diğer akülerde bulunmayan bir koruma sağlamaktadır. Bütün bunlar ise yüksek performans ve uzun ömürlü kullanımının temelini oluşturur.

İzole Edilmiş Bakım Gerektirmeyen Aküler

İzole edilmiş ve bakım gerektirmeyen Trojan akü, deniz araçları için etkin bir çözüm sağlamaktadır. Optimum performans ve uzun ömürlü kullanım ile kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Bu akülerin iki önemli türü bulunmaktadır.

Trojan Derin Döngülü Jel Aküler


Derin Döngülü Jel aküler, kuru tip olup bakıma ihtiyaçları yoktur. Farklı dizaynları sayesinde üstün performans gösteren bu aküler ayrıca dayanıklılık ve uzun ömür konusunda rakiplerinin çok önündedir. Aküden kullanılan jel özel olarak geliştirilmiştir ve içerisinde sülfürik asit, deionize su, fosforik asit gibi farklı maddeler bulunur. Kalın ızgaralara sahip olan akü, bu sayede aktif maddenin ızgara üzerinde daha yoğun bir şekilde durmasını sağlar ve bu da daha fazla enerji gönderimi anlamına gelir.

Trojan Derin Döngülü AGM Aküler


Derin Döngülü AGM aküler, kuru tip olan bir diğer akü çeşididir ve bunlarda bakıma ihtiyaç duymazlar. Akü içerisinde cam elyaf seperatör vardır ve bu sayede adeta bir kurutma kâğıdı gibi asidi emer. Bu da pozitif plakalar ile negatiflerin birbirinden izole olmasını sağlamaktadır. Bu aküler düşük sıcak toleransına sahiptir ve düşük bir iç dirençleri vardır. Buna bağlı olarak şok ve titreşime dayanmaları çok daha kolay olmaktadır. Bu ise çok yüksek bir şarj verimliliği sağlamaktadır. Rakiplerinden farkı bu özellikleridir.

Trojan Akü Serileri

✅ AGM Deep Cycle

✅ Jel Deep Cycle

✅ Re Deep Cycle

✅ Reliant AGM Deep Cycle

✅ Solar AGM Deep Cycle

✅ Solar Endüstriyel Sulu Deep Cycle

✅ Starter AGM Deep Cycle

✅ Sulu Deep Cycle

Kullanım Alanları

Trojan aküler yüksek verim gerektiren alanlarda kullanılır. Kullanım alanları ise sırasıyla

✅ Akülü Sandalyeler (Engelli araçları)

✅ Temizlik Makinaları

✅ Solar

✅ Marin

✅ Karavan

✅ Platform

✅ Jeneratör, sistemleri şeklinde sıralanabilir.

Trojan Akü Fiyatları


Deep Cycle özellikli Trojan akü (batterye) fiyatlarımız satın alınacak akünün AH (amber) değeri V (volt) değerine ürünün serisine (AGM, SOLAR vb. gibi) göre değişmektedir. Trojan akü fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimi aramaz yeterli olacaktır.

Gold Medikal Trojan Akü Ankara


Gold Medikal olarak Ankara merkezli mağazamızda Trojan akülerin tüm serileri reyonlarımızda bulunmaktadır. Gold Medikal olarak Trojan aküleri sadece Ankara içine değil anlaşmalı kargolarımız sayesinde çok ucuz fiyata, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa gibi Türkiye’nin 81 iline göndermekteyiz.

Daha fazla bilgi için bize 0546 531 46 47 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi
Mesai saatleri: 09 - 18:00
+905445272424
Bizi Ara!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.