x

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye

Ürün Kodu : w123
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Wollex w123 akülü tekerlekli sandalye özelliklerine genel bakış

  W123 model akülü sandalye daha çok ev tipi akülü sandalye kategorisine giren bir akülü sandalye modelidir. Ev ti başka bir ifadeyle ev içerisinde kullanımı uygunken 400 wat gücündeki motorları sayesinde istenildiğinde dış mekanlarda da oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir. Wollex w123 akülü sandalye ful alüminyum kadrodan imal edilmiştir. 

  Hafif bir malzeme olan alüminyumdan imal edilen w123 bu sayede boş ağırlığı sadece 55 kilogramdır. Taşıma kapasitesi 120 kg olan w123 ün maksimum hızı ise saatte 7 kilometredir.
  Wollex w123 akü kapasitesi ise 40 ah dir. Not: Mağazamızdaki w123 model akülü sandalyeye özel olarak deep cycle özellikli jel akü takılmıştır. 

  ÜRÜN TANITIM VİDEOMUZ

  W123 model akülü sandalyenin ayaklıkları çıkartılabilme özelliğine sahipken, üründe bulunan kolçaklarda çıkartılabilir. Kolçakların çıkartılabilir olması hasta ve engelli transferinde kullanıcıya ve/ya refaketcisine kolaylık sağlamaktadır. Tek şarj ile 35 kilometre yol kat edebilen w123 te bulunan tüm tekerler dolgu tekerdir. (silikon dolgu) w123 model akülü sandalyenin tekerlerinin dolgu olması tekerlerin patlama havasının kaçma ihtimalinin olmaması nedeniyle kullanıcı açısından bir avantajdır. 

  Gelişmiş süspansiyon (amortisör) sistemi sayesinde kullanıcıya sarsıntısız bir yolculuk / sürüş imkanı sağlar. Wollex w123 uygun fiyatı nedeniyle çok tercih edilen akülü sandalye modelleri arasındadır. Joistik sistemi ise İngiliz PG VR2 kumanda dan oluşur. Son derece hassas ve verilen komutları anlık algılayan bir joistik (kumanda) sistemine sahiptir. 

  Wolex w123 teknik özellikler


  Full aluminyum kadro 
  40 ah deep cycle jel akü
  Aydınlatma sistemi
  Kadro üzeri süspansiyon 
  hız: 7 km/ sa
  Tamamı dolgu tekerler
  Tasima Kapasitesi: 120 KG
  Oturma Genişliği: 46 cm
  Arka Tekerlek Ebati: 62-203 
  Ön Tekerlek Ebatlari: 200 x 50
  Ürün Ağırlığı 55 Kg
  Ürün Genişliği 55 cm
  Ürün Uzunluğu 105 cm
  Ürün Yüksekliği 105 cm

  DİĞER HATIRLATMALAR:


  Wollex w123 yedek parçaları çok rahat bulunabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.