x
İkinci el akülü sandalyeleriniz satın alınır, takas edilir

İkinci el akülü sandalyeleriniz satın alınır, takas edilir

14 Şubat 2022

İkinci el akülü sandalyelerinizi alıyoruz!

Gold Medikal olarak 2. El akülü sandalyelerinizi satın alıyoruz. Dileyen müşterilerimiz ise “eskiyi getir yeniyi götür” kampanyamızdan yararlanarak takas imkanından faydalanabilir. Satın alma ve/ya takas işlemi detayları…

2. El akülü sandalyenin satın alınması:

2. el sandalyelerinizi teknik servisimizde yedek parça olarak kullanmak ve/ya kullanmadığınız sizin ihtiyaçlarınızı karşılamayan ama genel durumu iyi olan sandalyelerinizi yeniden bakımdan geçirerek satışa sunmak için satın almaktayız. Satmak istediğiniz sandalyenin marka ve modeli, istediğiniz fiyatı, sandalyenin net çekilmiş fotoğraflarını iletişim bölümümüzde yer alan mail adresine veya yine iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaramıza watsaptan gönderebilirsiniz.

Gerekli inceleme ve görüşme yapıldıktan sonra uygun bulunan araçlar tarafımızca satın alınır.

Not: Gelen talepleri aracın durumuna göre geri çevirme hakkımızı saklı tutmaktayız.

İkinci el akülü sandalye takas işlemi?

Sizin elinizde bulunan, bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamayan, performansından memnun kalmadığınız ve/ya bir üst segmente yer alan ve/ya arızalı akülü sandalyelerinizi alıp, (isteğiniz doğrultusunda) ister sıfırıyla isterseniz de stoğumuzda bulunan “tüm bakımları yapılmış” ikinci el araçlarımızdan biriyle değiştiriyoruz.

Elimdeki 2. El akülü sandalyeyi kaç TL’ye alacaksınız?

Bu tamamen satacağınız aracın, markası, modeli, arızasının bulunup bulunmaması, alınacak aracın yedek parça olarak mı kullanılacağı veya bakımdan geçirilip 2. El reyonumuza girip girmemesiyle alakalı bir durum olup, satılan araçla ilgili detayları öğrendikten sonra netleşecek bir durumdur.

Aynı şekilde takas işleminde üste vereceğiniz para veya üste alacağınız para takas işleminin hangi araçla hangi araç yapılacağına göre değişkenlik gösteren bir durumdur.

Not: Gelen takas işlemlerini geri çevirme hakkımızı saklı tutmaktayız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.