Menu
Your Cart

Gold Jel Minder

Gold Jel Minder
Gold Jel Minder
Gold Jel Minder
Fiyat Al
Gold Jel Minder
Gold Jel Minder
Gold Jel Minder

Size özel fiyat indirimleri, peşin fiyatına taksit avantajları ve sürpriz hediyeler için bizi arayın.

Gold Jel Minder

Gold Jel minder petek görünümlü hücreleriyle uzun süreli oturmalarda vücut ısısını dengeleyip, dokuların nefes almasını sağlar. Yumuşak yapısıyla gelen basıncı dengeli dağıtarak konforlu ve sağlıklı bir oturma imkânı tanır. Özel yapısı sayesinde kanın normal dolaşımı sağlanıp, kalça ve bacaklardaki basıncı azaltır. Ürünün ne denli yumuşak ve basınç dağıtıcı olduğu aşağıdaki videoda yumurta örneğiyle gösterilmektedir.

Gold Jel Minderi Kimler Kullanmalı?

Tekerlekli sandalyeler için Jel Minder

Tekerlekli sandalye kullanıcıları uzun süre oturdukları için “kalça bölgesinde” yumuşak doku zedelenmesine bağlı “bası yarası” oluşur. Jel minder özel yapısı gereği kalça bölgesine gelen baskıyı dengeli şekilde dağıtıp cildin nefes almasını sağlayarak yumuşak doku zedelenmesinin önüne geçer.

KOLTUKLAR İÇİN JEL MİNDER

Koltuk jel minderi

Özellikle ofis çalışanları günün çoğunu koltuklarda oturmakla geçirir. Bu durum üst paragrafta belirtildiği gibi uzun süreli oturmaya bağlı yumuşak doku zedelenmesi veya kalçalara gelen baskı nedeniyle kişilerin rahat oturamamasına neden olur. Jel minder size uzun saatler boyunca konforlu oturma imkânı tanıyarak rahatınızı sağlar…

Jel Minder Ölçüler ve Genel Özellikleri

Piyasada kullanılan, Visco minderler, özelliği gereği oturan kişiyi içine alır, bu sebepten kısa sürede rahatsızlığı artırır oysa Gold jel minder oturan kişiyi yukarda ve yumuşak bir oturma zemini oluşturarak, kalça ağrıları, omurilik baskısından oluşan ağrıları önlemeye yardımcı olur (Buna nöropatik ağrı oluşması dahil )

  • En boy: 38x34 (kalınlık: 3,5 cm)
  • En boy: 43x36 (kalınlık 4 cm)
  • En boy: 45x43 (kalınlık 4 cm)
  • Renk seçenekleri: Pembe, mavi, siyah

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
  • Stok: Fiyat Al
  • Marka: Gold
  • Ürün Kodu: GMJ1
Satılan Ürünler: 0
Ürün Görüntülenmesi: 2152
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL