x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Roho Havalı Minderler


Özellikle omurilik felçli hastalarda yumuşak doku hasarı ve bası yarası oluşumunu önlemede dünyanın en kaliteli havalı minderi Roho 10 farklı modeliyle koruyucu tıbbi ekipmandır. Roho Antidekübitik havalı minderlerin yanı sıra Roho Antidekübitik yatak sistemleri de vardır.

Roho Tekerlekli Sandalye Minder Modelleri

Roho’nun 10 farklı tekerlekli sandalye minder modeli içerisinde en fazla beğenilen modelleri; Roho high, Roho Mosaic Cushion ve Roho Quadtro Select Cushion dur.

Roho havalı minderler kullanıcının tekerlekli sandalye oturma genişliği ve kullanıcının ağırlığına göre ölçüleri bulunur. Roho minderler yüksek teknoloji kullanılarak yapılan ürünler olduğundan aşırı sıcağa, aşırı soğuğa yanmaya vb. gibi dış etkenlere son derece dayanıklıdır. Roho minderler (genellikle) tamir kiti, minder kılıfı ve hava pompasıyla birlikte paket halinde verilir.

✔ Roho Minder Özellikleri

Roho minderler yüksek düzeyde hareket kaybı hastalar, düşük düzeyde hareket kaybı olan hastalar, çok aktif yaşam süren hasta ve engelliler için ayrı ayrı modelleri vardır. Örneğin “Roho Countur Select” havalı minder düzgün bir şekilde oturamayan oturma eylemi sırasında öne doğru kayan hastalar için özel olarak üretilen bir modeldir. Tüm bunlara ek olarak roho minderlerin kılıfları çok özel bir malzemeden yapılmış olup minder kılıfları hastanın terlemesi ve minderden kaymasını önleyen özelliğe sahiptir.

✔ Neden Roho Minder Alayım?

✅ Roho havalı minder almak için haklı sebepler

✅ Yüksek düzeyde koruma

✅ İspatlanmış klinik kanıtlar

✅ Kişisel adaptasyon

✅ Ayarlanabilir

✅ Hafif

✅ Tamir edilebilir

Roho Minder Ankara


Gold Medikal olarak Ankara Yenimahalle merkezimizde başta Ankara olmak üzere, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Trabzon vb. gibi Türkiye’nin 81 iline anlaşmalı kargolarımızla gönderi yapmaktayız.

Roho Minder Tamiri


Gold Medikal bünyesindeki teknik servisimizde roho minderlerin tamiri itinayla yapılmaktadır. Tamir kitlerinin tamir edemedikleri basit olmayan patlama vb. gibi minder deformasyonları uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Roho Minder ve Roho Kılıf Fiyatları


Roho minderlerin fiyatları satın alınan minder modeline göre değişmekle birlikte Roho minder fiyat aralığı 200 Euro İle 500 Euro arasında değişmektedir. Roho minder kılıf fiyatları ise 100 Euro’dan başlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.