x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

İkinci El Akülü Sandalyeler

Size bir müjdemiz var!

Sıfır ayarında 2. El akülü sandalye almak ister misiniz? Üstelik Meyra optimus, Permobil, Invacare, Ottobock gibi dünyanın en iyi akülü sandalye markaları.

Yetti mi?

Elbette hayır!

Üstelik tüm 2. El akülü sandalye modellerinde tam bir yıl garanti. Neye güvenerek 2.el ürünler için garanti veriyoruz? Biz kimiz? Nasıl çalışıyor, hangi ürünleri satıyoruz?

Çayınızı kahvenizi elinize alın ve okumaya başlayın….

2. El Akülü Tekerlekli Sandalye Satışı


Gold Medikal olarak temel ilkemiz mutlu et mutlu ol!

Satın alma işlemleri;

Gold Medikal bünyesinde çalışan 2. El akülü sandalye satın alma personelimiz Almanya, Hollanda gibi Avrupa ülkelerine giderek o ülkelerde az kullanılmış, Permobil, Meyra, Invacare, Ottobock gibi üst segmentte yer alan 2.el olarak satışa sunulan akülü sandalyelerin, motor, joistik vb. gibi önemli parçalarını detaylı inceleyip, inceleme sonrası 1 saatlik test sürüşü yaparak ürünün, ürünlerin arızasız olduğuna kanaat getirirlerse satın alma işlemini gerçekleştirir ve ürünler Türkiye’ye ulaştırılmak üzere yola çıkar.

Türkiye’ye gelen ürünlere yapılan işlemler;

Türkiye’ye getirilen ürünler satış reyonlarımıza konulmadan önce teknik servisimize girer. Teknik servise giren 2.el ürünlerin motor, ana kart, joistik gibi temel ekipmanları teknik servisimiz tarafından ikinci kez kontrol edilir. Kontrol edildikten sonra 3 saatlik deneme sürüşü yapılır. Tüm bu işlemler sonrası üründe sıfır arıza olduğundan %100 emin olunduktan sonra ürün reyonlarımızda sergilenmek üzere yerini alır.

Tüm bu işlemler sonrası satın aldığımız 2.el akülü sandalyelerin marka değerlerini, ürünlere yapılan incelemeleri göz önüne alarak tüm 2.el akülü sandalyelerimiz rahatlıkla bir yıl garanti vermekteyiz.

Avrupa Menşeli 2. El Akülü Sandalyeler


Yukarda adını saydığımız (Permobil, Ottobock, Meyra, Invacare) tüm dünyada kendini kanıtlamış akülü sandalye markalarından birine sahip hemen her engellinin hayalidir. Ancak adı geçen bu ürünlerin sıfır fiyatları ülkemiz ekonomisi için çok fazla gelmektedir.

Bizlerde Gold Medikal olarak 2.el az kullanılmış sıfır ayarında ürünleri ülkemize getirerek engelli yurttaşların hayallerine kavuşması sağlamaya çalışıyoruz.

2. El Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları


İkinci el akülü sandalye fiyatları satılan ürünün markası, özellikleri, akü kapasitesi, motor kapasitesi vb. gibi ürüne özel şartlara göre değişmektedir. Fiyat bilgisi için lütfen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiniz...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.