Meyra Optimus Fiyat Listesi

Dünyaca ünlü akülü sandalye üreticisi Meyra’nın Optimus model akülü sandalyeleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok beğenilen, çok kullanılan çokça talep gören akülü sandalye modelleri arasında başı çekmektedir.

Meyra Optimus serisinde toplamda 3 adet akülü sandalye vardır bunlar;

Meyra Optimus 1 Bakınız: goldmedikal.com/Meyra-Optimus-1-Akulu-Sandalye.html

Meyra Optimus 2 Bakınız goldmedikal.com/meyra-optimus-2-akulu-sandalye.html

Meyra Optimus 2 RS Bakınız goldmedikal.com/meyra-optimus-2-rs-akulu-sandalye-gold-medikal.html

Modelleridir. Yukarda zikredilen her 3 modelinde ülkemizde sıfırları çok pahalı olduğundan sıfırı yerine daha çok ikinci elleri kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu sebepten fiyatları yazarken ilk önce ikinci el fiyatlarından başlamayı uygun gördük…

MEYRA OPTİMUS İKİNCİ EL FİYATLARI

Meyra optimus 1 model akülü sandalyenin fiyatları 11.750  TL den başlamaktadır. Daha ucuza satanlar var ancak bu fiyatın altındaki optimus 1 modellerine güvenmek çok zor.

Zira bizim satışını yaptığımız optimus 1 ler için Gold Medikal olarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Sandalyenin tüm bakımı satışa sunulmadan yapılıp 12 saatlik test sürüşüyle deneniyor. Bununlada yetinilmeyip tüm optimus modellerimiz için fiyat aralığı 1.500 – 2.000 TL olan Deep cycle jel akü takarak satıyoruz.

Meyra Optimus 2 fiyatları ise 22-28 bin tl den başlamaktadır. Bu fiyat aracın hız seçeneğine göre değişmektedir. Optimus 2 ler, 10, 12 ve 15 kilometre hız seçeneğiyle satışa sunulmaktadır.

Ayrıca opsiyonel olarak aracın koltuğu motorlu ise fiyat aralığı yükselmektedir.

Meyra Optimus 2 RS fiyatları ise düz optimus 2 ler gibi 22-28 bin tl den başlayıp opsiyonel seçeneklere göre (hız motorlu koltuk vb gibi) daha yukarılara da çıkmaktadır.

SIFIR MEYRA OPTİMUS FİYATLARI

Sıfır meyra optimus 2 ve Meyra optimus 2 RS akülü sandalyelerin fiyatları 78 bin tl den başlayıp opsiyon el seçenekler olan hız, jel akü, motorlu koltuk seçimine bağlı olarak daha yukarılara da çıkmaktadır.

İKİNCİ EL AKÜLÜ SANDALYE ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

Sadece akülü engelli araçlarında değil tüm ikinci el ürün alımında kullanıcıların kafalarında alınan ürünün aldıktan sonra bir arızasının çıkıp çıkmayacağı konusunda soru işaretleri vardır. Hele alınan ürün engellilere yönelik bir ürün ve bir engellinin eli ayağı konumundaki akülü sandalye ise bu endişeye hak vermemek mümkün değil.

Sıfır akülü sandalyeler çok pahalı ikinci el akülü sandalye içinse endişelerim var ne yapmalıyım?

Eğer bütçeniz sıfır akülü sandalye almaya yetmiyorsa ikinci el ürün alırken şunlara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Satın aldığınız akülü sandalye için ikinci elde olsa garanti veriyor mu? Garanti vermeyen firmalardan kesinlikle uzak durun.

Ürünü satın aldığınız firmanın teknik servisi varmı? Teknik servisi olmayan firmalardan uzak durun zira ilerde aldığınız ürün arızalanınca bizim teknik servisimiz yok denilerek sizi aracınızla baş başa bırakabilirler.

Bizler Gold Medikal olarak satın aldığımız ikinci el optimusları son kullanıcıya sunmadan önce yaptığımız iş ve işlemleri daha önce şu konuda detaylı anlatmıştık bakınız: goldmedikal.com/%C4%B0kinci-El-Meyra-Optimus-Akulu-Sandalye.html

Sonuç itibariyle eğer işinin ehli ve güvenilir bir medikal firmadan ürün alırsanız ürün ikinci el olsa bile firma sattığı ürünün arkasından duracağından endişeniz olmamalı.

Tabi bu noktada kullanıcıya da görev düşmekte. Adı sanı belli olmayan, yeri yurdu belirsiz medikal firmalardan uzak durup iyice araştırma yaparak akülü sandalyenizi satın almalısınız.