x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • MEYRA OPTİMUS 2 RS

  Mercedess marka bir otomobil konforunu ve bir greyderin gücünü aynı anda hissetmek mi istiyorsunuz? O halde Meyra optimus RS akülü sandalye size bu hissi iliklerinize kadar hissettirecek bir araç!

  İnanılması zor ama Alman’lar yapmışlar. Tam tamına 750 Waat’lık motoru 2x100 amper aküsüyle saatte 15 kilometre ile tek şarj ile 100 kilometreye kadar gitme imkanı.

  Evet yanlış duymadınız neredeyse son teknolojiyle üretilen elektrikli araçların kat ettiği mesafeyi Meyra optimus 2 RS ile kat etmeniz mümkün.

  Dip not: Optimus 2 RS 4 farklı hız seçeneğiyle sunulur. 6, 10, 12, 15 kilometre hız. 10 kilometre hız için fiyata 390 EURO 12 ve 15 kilometre hız içinse fiyata 660 EURO ilave edilir.

  Optimus 2 RS nin standart koltuğu manuel olarak açısı ayarlanabilir. Opsiyonel olarak ise araç fiyatına 875 euro ilave edildiğinde elektrikli koltuk açısı daha doğru bir bir ifadeyle koltuğun açısı joistikten ayarlanacak şekle gelir.

  Joistik ünitesi kullanıcının isteği doğrultusunda aracın sağ yada sol kolçağına konumlandırılır takılır. Joistik LED ekranlı olup R-NET tir. Opsiyonel olarak fiyata 250 euro verildiğinde ise LCD ekranlı kumanda alınabilir.

  KİMLER OPTİMUS 2 RS AKÜLÜ SANDALYEYİ ALMALI?

  Dış mekanlarda yoğun ve sürekli akülü sandalye kullananlar, bozuk yol şartlarında örneğin stabilize yollar, kum çakıl ıslak çamur vb gibi alanlarda. Yüksek kaldırımlara ve standartlara uygun yapılmayan engelli rampasına çıkmak zorunda olanlar ve en önemlisi özgürlüğüne düşkün olup kendi sınırları aşmak isteyenler optimus 2 RS yi tercih etmeli.

  OPTİMUS 2 RS nin DİĞER ÖZELLİKLERİ

  Joistik (kumanda) sistemi son derece gelişmiş olup bozuk yol şartlarında ve araç maksimum hıza ulaştığında kumanda sezgisel olarak yol durumunu algılayıp tekerlerden gelen tepkilere daha geç cevap vererek aracın kontrolden çıkmasını engeller. Ön ve arka tekerlerde bulunan tam zamanlı gelişmiş süspansiyon sitemi kullanıcıya sarsıntısız bir yolculuk yapma imkanı tanır.

  4 Tekerde bulunan yaylar her biri bir diğerinden bağımız çalıştığından aracın süspansiyon sistemi son derece gelişmiş bir yapıya sahiptir.

  Şasi ve araç lastiklerinin optimum koordinasyonu nedeniyle mükemmel manevra kabiliyeti sağlanır.  Dar alanlarda örneğin dar koridor, AVM, lokanta ev içerisinde çok küçük dönüm dairisiyle aracın manevra yapması sağlanır.

  Ayrıca bakınız goldmedikal.com/meyra-optimus-2-akulu-sandalye.html

  Yine bakınız    goldmedikal.com/Meyra-Optimus-1-Akulu-Sandalye.html

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.