x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Neredeyse 100 yıllık bir tarihi olan Otto Bock rehabilitasyon ve engelli bakım ürünleri A kalite ürün portföyüyle Avrupa’dan Amerika’ya kadar tüm dünya ülkelerinde hizmet veren bir firmadır. 1919 Yılında Almanya’da temeli atılan Ottobock o günden bugüne kalite standartlarını ve ürün çeşitliliğini genişleterek günümüzde ki en kaliteli medikal, sağlık ve rehabilitasyon ürünleri üreten firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Dilerseniz hep birlikte Gold Medikal olarak Türkiye’de satışını yaptığımız Ottobock ürünlerine bakalım.

Ottobock Akülü Sandalye Grubu


Ottobock Türkiye’de Akülü engelli araçlarında ilk tercih edilen markalardan biridir. Özellikle Ottobock B400 ve Ottobock B500 akülü sandalye modelleri yüksek donanıma sahip olmasına karşın uygun fiyatları nedeniyle çok tercih edilen modellerdir. B400 ve B500 benzer klasmanda olan ama donanım açısından çok daha komplike bir ürün olan Ottobock B600 ise Recaro koltuk modeliyle göz dolduran bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ottoboc’un üst segment grubunda yer alan Ottobock C1000 SF ve Ottobock C1000 DS modelleri ise ful + ful özellikle olup her iki ürününde lift ve tilt özelliğinin yanısıra ayağa kaldırma dik konumlandırma özellikleri vardır. Kısaca toparlamak gerekirse Ottobock’un alt egment grubunda Ottobock A200 model akülü sandalye yer alırken orta sınıfta “B400, B500 ve B600” üst segment grubunda ise “C1000 DS ve C1000 SF” modelleri yer almaktadır.

Ottobock daima en iyisini isteyenlerin, tutkulu olanların hayatın kıyısında köşesinde değil tamda ortasında yer almak isteyenlerin tercihi.

Ottobock Tekerlekli Sandalye


Sıradanlığı değil, farklılığı, estetik ve tasarım açısından sıra dışılığı arayanların tercihi “Ottobock tekerlekli sandalye.” Ottobock’un tekerlekli sandalye grubunda hafif manuel sandalye diye geçen “start m1 intro” model manuel sandalyesi uygun fiyat listesiyle dikkat çekerken ottobock intro nun yeni kasa modeli bu günlerde çok ilgi görmektedir. Benzer özellikteki Otto bock start m2 modeli de kullanıcılar tarafından bir diğer tercih edilen manuel sandalyedir.

Ottobock Aktif Tekerlekli Sandalye


Ottobock aktif sandalye grubundaki neredeyse tüm ürünler aktif sandalye satın alacak kullanıcılar tarafından ilk incelenen ürünlerdir. Özellikle “ottobock ventus aktif tekerlekli sandalye” ilgi odağı olan bir model olurken, ventus’u sırasıyla Ottobock motus ve motus cs modelleri, bu modelleri de sırasıyla Voyager evo, Avantgarde CV ve Avantgarde CS model aktif sandalyeler takip etmektedir.

Ottobock aktif sandalye sevenlere farklı çizgileri, dayanıklılığı ve kendine özgü tasarımlarıyla mükemmelliği ve ötesini vaat ediyor.

Ottobock Engelli Pusetleri


Ottobock bünyesinde çalışan onlarca çocuk gelişim uzmanı, fizyoterapist eşliğinde ve önerileri doğrultusunda imal edilen engelli pusetleriyle de oldukça iddialı ve özel gereksinimi olan çocukların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak engelli çocuk puseti üretmektedir. Bu engelli çocuk puseti modelleri arasında ilk sırada gelen Ottobock lisa engelli çocuk puseti olurken, ikinci sırada ise Ottobock kıwı engelli puseti yer almaktadır.

Ottobock Akülü Tekerlekli Sandalye Yedek Parçaları


Ankara Yenimahalle merkezli Gold Medikal reyonlarında sadece sıfır ottobock ürünlerinin satışını değil aynı zamanda otto bock yedek parça satışı da yapmaktayız. Teknik servisimizde ottobock akülü sandalyelerinin tamirinin yanısıra hem akülü hem manuel grubunda yer alan ottobock ürünlerinin yedek parçalarını da satmaktayız.

Ottobock ürünlerine dair fiyat bilgisi, ürün özellikleri, ödeme seçenekleri için müşteri temsilcilerimizi arayarak daha geniş bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.