x
Akülü Tekerlekli Sandalye Bağışı

Akülü Tekerlekli Sandalye Bağışı

11 Şubat 2022

Hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturuyoruz! Gold Medikal olarak sektörde 10 yıla aşkındır tecrübemizle akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olup ta maddi durumu yetersiz olduğu için bu ürünlere erişemeyen ihtiyaç sahipleriyle bağışçıları buluşturuyoruz.

Siz değerli bağışçılarımızı en doğru şekilde yönlendirerek yapmak istediğiniz hayrın doğru ellere ulaşmasını sağlamaktayız.

Bağışçı Mahremiyeti

Aksi bir durum belirtilmediği müddetçe “sağ elin verdiğini sol el bilmemeli” anlayışıyla hareket ederek eğer bağışçılarımız yapmış oldukları bağışın kimden yapıldığını bilinmesini istemiyorlarsa bu konuda çok hassas davranarak kesinlikle bağışçılarımızın ismini vermiyoruz.

Tekerlekli Sandalye Bağışı Yapmak İstiyorum. Ne Yapmalıyım?

Eğer akülü tekerlekli sandalye bağışı yapmak istiyor ancak çevrenizde sandalyeye ihtiyaç duymayan bir engelli veya hasta yoksa iletişim bölümümüzden bizimle irtibata geçerek bağışlarınızın doğru kişiye, kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Kişinin Tekerlekli Sandalyeye İhtiyacı Olduğunu Nasıl Bileceğiz?

Firma olarak kişilerin onurları bizim çok önemlidir. Kesinlikle ihtiyaç sahipleriyle bağışçıları bir araya getirirken ihtiyaç sahibi kişilerin onurlarını rencide edici cümleler kullanmıyoruz. Bu kişilerden herhangi bir mal beyanı, evlerinin kontrolü veya yakın çevrelerinde soruşturma yaparak insanları rencide etmediğimizi belirtmek istiyoruz. Bu konuda bizim için “kişilerin beyanı” esastır. X kişi bize gelip “tekerlekli sandalyeye ihtiyacım” var diyorsa ihtiyacı var demektir.

Ve fakat elbette bağış yaparken örneğin 10 ihtiyaç sahibi listemizde varsa ilk sıralara aciliyeti olanları alıyoruz. Mesela bir kişi gelip çocuğum okula gidecek ama okula gitmesi için sandalyeye ihtiyacı var derse bu kişi ilk sıraya alınır.

Yaptığım Bağışın İhtiyaç Sahibine Ulaştığını Nasıl Bileceğim?

Eğer istenirse yapılan bağışın tarafımızca fotoğrafları çekilerek tarafınıza verilir. Ancak bu bağışta çekilen fotoğrafların sosyal medya hesapları veya başka yerlerde gösterilmemesi gerekmektedir. Üst mesajda da belirtiğimiz gibi bizim için insanların onurlarının rencide edilmemesi çok önemli. Bu konuda bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Kaç Liralık Bağış Yapmalıyım?

Bu tamamen size kalmış bir durum. Ancak şunu da belirtmekte fayda var. Akülü tekerlekli sandalye modellerinde ürünün konforu çok önemlidir. Öyleki insanlar günün tamamını akülü tekerlekli sandalye üzerinde geçirmekteler. Eğer düşük konforlu çok kalitesiz bir ürün için bağışta bulunursanız ihtiyaç sahiplerinin tam anlamıyla rahatı sağlanmamış olur. Elbette ki bu konuda siz değerli bağışçılarımıza şu miktarda bağış yapmanız gerekli diye bir şart koymuyoruz. Ancak bir ön bilgilendirme olması adına sizi doğru yönlendirmeye çalışmaktayız.

Akülü sandalye modellerimiz için buraya goldmedikal.com/akulu-sandalye

Tekerlekli sandalye modellerimiz için buraya bakınız  goldmedikal.com/tekerlekli-sandalye

Gold Medikal Ekibi Saygıyla duyurur.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.