x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Ottobock Engelli Çocuk Puseti: Kimba Neo

  Dünyanın en iyi medikal sağlık ürünü üreticisi Ottobock’un 1 – 10 yaş arası çocuklar için özel olarak geliştirdiği Kimba Neo model çocuk puseti çocuğunuz ve sizin için gerekli tüm ihtiyaçları karşılar. Bir puset olmanın çok ötesinde bir rehabilitasyon aracı olan Kimba Neo bebek puseti özel tasarımı sayesinde çocuğunuz puset koltuğunda otururken çevresiyle olan bağını gözleriyle sıkı şekilde kurabilir. Özelliştirebilir ve kişiselleştirilebilir ayarları sayesinde puseti kendiniz ve çocuğunuza göre ayarlayabilirsiniz.

  En İyi Çocuk Puset Modeli Kimba Neo

  Konfor, yumuşaklık, güven. Hepsi Kimba Neo’da Özel dolgu malzemesi sayesinde sürtünme engellenir çocuğun omurgası desteklenerek ilerde oluşacak omurga sorunlarının önüne geçilir. Baş desteği, uyluk kemiği desteği sayesinde omurganın tam sağlığı elde edilir.

  Puset koltuğunun derinliğinden, yüksekliğine tüm ayarlamaları kendinize ve çocuğunuzun beden ölçüsüne göre milimetrik olarak ayarlayabilirsiniz. Bu ayarlamalar ayak açısına kadar yapılabilir.

  Gelişmiş yay sistemi. Çoğu Puset modelinde olmayan gelişmiş süspansiyon sistemi zorlu yol şartlarında meydana gelen sarsıntıları emerek çocuğunuza hissettirmez. İsteğe özel onlarca farklı renk seçeneğinden dilediğini seçebilirsiniz.

  İLK BAKIŞTA KİMBA NEO

  Dinlenme Konumu

  Pusete yapacağınız bir hareketle puset koltuğunda bulunan çocuğunuzun oturma konuma değiştirebilir arkaya doğru yatırarak omurgasının dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Tek hareketle yatma pozisyonu. Dinlenme pozisyonunun yanı sıra Kimba Neo Puseti bir hareketle yatar konuma getirerek uyku pozisyonuna alabilirsiniz.

  Opsiyonel olarak pusete tepsi eklenebilir. Eklenen tepsi çocuğun oyun sırasında eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlarken yemek yeme vb. gibi aktivitelerde yardımcı olur.

  KOLAYCA KATLAYIN!

  Puset üzerindeki mandalı serpest bırakıp puseti tek elinizle katlayıp araç bagajına koyabilir ve evinizde herhangi bir köşeye yerleştirebilirsiniz.

  TEK HAMLEYLE KOLTUĞU ÇEVİRME

  Koltuğu yuvasından çıkarın ve kaldırın. Bir kez çevirdiğinizde çocuğun yüzü size bakacak konuma gelir, aynı hareketi tekrarladığınızda koltuk konumu çocuğun yüzünü ileri bakacak şekilde konumlanır.

  Ürün tanıtım videosu. Aşağıdaki videoda Kimba Neo model çocuk pusetinin genel özelliklerinin anlatıldığı videoyu izleyerek ürün hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz.

  Özellik ve Yaş Aralığı
  Tenik Veriler Yaş aralığı 1 Yaş Aralığı 2
  Yaş  1 – 6 yaş 4 – 10 yaş
  Maksimum kullanıcı ağırlığı 40 kg 40 kg
  Koltuk genişliği 190-310 mm 240-400 mm
  Koltuk derinliği 200-300 mm 260-350 mm
  Puset ağırlığı 7 kg 8.5 kg

   

Çağrı Merkezi
Mesai saatleri: 09 - 18:00
+905445272424
Bizi Ara!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.