x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (2)
 • Rulo rampa arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size özel çözümler üreten Gold Medikal’den bir ilk. Yine size özel istediğiniz ölçülerde modüler Rulo rampa üretiyoruz. Güçlendirilmiş alüminyumdan imal ettiğimiz rulo rampamız portatif olup, taşıması ve kurulumu son derece kolaydır.

  ÖNEMLİ NOT: Mevcut fiyat 1 metre uzunluk 75 santim genişlik için geçerlidir. Farklı uzunluk ve genişlik için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Taşıma Kapasitesi

  Yukardaki resimde de gördüğünüz gibi Gold Rulo rampamız 1 ton taşıma kapasitesine sahiptir. Üretim sonrası bir tonluk yük bindirerek rampamızı test ettiğimiz anın görüntüsü.

  Kullanım Alanları

  İster tekerlekli sandalyeniz ister akülü sandalyeniz için, oturduğunuz binanın mimari dokusunda hiçbir değişiklik yapmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu anlamda;

  Merdivenler, akülü tekerlekli sandalyenizi minibüs, midibüs gibi araçlara bindirip indirmekte kullanabilirsiniz.

  Rulo Engelli Rampasında Ekonomik Fiyatlar

  Kendi üretimimiz olduğu için piyasadaki muadil ürünlere göre Türkiye’nin en uygun fiyatlı Rulo engelli rampasını satmaktayız. Kredi kartına taksit imkanı da cabası.

  Rulo Katlanır Rampa

  Bir halı misali katlanabilme özelliğine sahip engelli rampamız, katlandığında çok yer kesmez. Hafif oluşu kullanıcının rahat bir şekilde ürünü taşımasını sağlar.

  ÖLÇÜLER ve TEKNİK ÖZELLİKLER

  Standart üretimde 74 santim genişlik, 1 metre uzunlukta üretim yapmaktayız. Ancak kişiye özel istenilen ölçülerde de üretimimiz vardır.

  • Ağırlık 9 kilo (1 metre için)
  • Taşıma kapasitesi: 1.000 kilo (1 metre için)
  • Taşıma kapasitesi: 600 kilo (2.5 metre için)
  • Yan emniyet bariyer yüksekliği: 3.5 santim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.