Menu
Your Cart

Golfi 18 Banyo Tuvalet Sandalyesi

Hot

Sağlık uygulama tebliği (SUT) gereği medikal ürünlerin internetten üzerinden yasaklanması nedeniyle fiyat yazamıyoruz. Fiyat bilgisi için bizi arayın


 • Marka: Golfi
 • Ürün Kodu:: Golfi 18
 • Golfi 18 Banyo Tuvalet Sandalyesi

  Golfi 18 model banyo tuvalet sandalyesinin oturma bölgesi yumuşak ve kaymayı önleyici malzemeden yapılmıştır. Oturma bölgesinin yumuşak oluşu ürünü kullanan hasta yada engelli bireyin rahat oturmasını sağlarken oturma bölgesinin kaymaması da banyo tuvalet gibi ıslak zeminlerde kullanıcının kaymasını önler. Banyo WC sandalyesi Golfi 18 in kaydırma yöntemiyle çıkartılan “komot” kovası mevcuttur. Komot kova ürünü kullanan bireyin tuvalet ihtiyacının giderilmesinde kullanılır. Kullanıcı WC ihtiyacını giderdikten sonra komot kova pratik bir şekilde ürünün arka bölgesinden çekilerek çıkartılır. Çıkartılan komot kovanın temizliği kolay bir şekilde yapılıp aynı kolaylıkla yerine takılır.

  Banyo WC sandalyesi Golfi 18 in bir diğer özelliği ise kullanıcının sırtını kavrayan ve rahat şekilde yaslanmasını sağlayan oval şekildeki sırt bölgesidir. Sırt bölgesinin oval oluşu kullanıcının rahat bir şekilde yaslanmasına imkan sağlar. Ürün hem refakatçi yardımıyla hemde kullanıcı tarafından hareket ettirilebilir. Ürün banyo tuvalet kapıları gibi standart oda kapılarına göre daha dar olan banyo tuvalet kapılarından rahatlıkla sığacak ölçülerde yapılmıştır.

  KOLAY TRANSFER İMKANI

  Ürünün bir diğer öne çıkan özelliği ise kullanıcının tekerlekli sandalyeden banyo tuvalet sandalyesine, yada koltuk, kanepe, yatak vb. gibi yerlerden banyo wc sandalyesine geçmesini kolaylaştırmak adına ürün kolçaklarının arkaya doğru kaldırılabilir olmasıdır. Bakınız resim 1

  klozetli banyo tuvalet tekerlekli sandalyesi

  Üst bölümdeki resimde görüldüğü gibi Golfi 18 WC tekerlekli sandalyesinin kolçakları her ikiside tam olarak arkaya kalkarak hastanın WC sandalyesine geçişinin kolaylığı sağlanır.

  GOLFİ 18 BANYO TUVALET SANDALYESİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ


      Çıkarılabilir orta bölme
      Kolay tutulur ve kaydırılarak arkadan çıkarılabilir komot kovası
      24" dolgu arka tekerlekler
      4" dolgu ön tekerlekler
      Çıkarılabilir ayaklıklar
      Konforlu arka sırt pedi
      Yüksekliği ayarlanabilir kolçaklar
      Tayvan Malı

  BANYO TUVALET SANDALYESİ ÖLÇÜLERİ

  Bu sayfanın üstünde yer alan resimlerin içinde ölçülere dair detaylı bilgi içeren resim de yer almaktadır.

  • 5
   0%
  • 4
   0%
  • 3
   0%
  • 2
   0%
  • 1
   0%

  Golfi 18 Banyo Tuvalet Sandalyesi Üzerindeki Değerlendirmeler

  • (0)

  Toplam Değerlendirme (0)
  bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.