x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (2)
 • Eşikler artık tekerlekli sandalye kullanıcıların önünde engel olmaktan çıkıyor. İstenilen ölçülerde imal ettiğimiz “eşik rampası” sayesinde sadece eşikler değil aynı zamanda 1, 2 basamaklı merdivenlerde bile eşik rampasını kullanabilirsiniz.

  Eşik Rampası Ölçüleri

  • Uzunluk: 30 CM
  • En: 75 santim (istenirse ek ücrete artırabilir)
  • Taşıma kapasitesi: 450 kilo
  • Materyal: Alüminyum

  Engelli Eşik Rampası Özellikleri

  Rampamız, portatif olduğundan kullanıcı ihtiyaç duyduğu zaman rampayı evinin, binasının ya da istediği alandaki konuma yerleştirerek kullanabilir. Taşıma kapasitesi 450 kg olduğundan sadece “manuel tekerlekli sandalyeler” için değil aynı zamanda akülü sandalyeler içinde rahatlıkla kullanılabilir.

  En ağır akülü sandalyenin ağırlığı kullanıcıyla birlikte maksimum 250 kg gelmektedir. Dolayısıyla bizim tekerlekli sandalye eşik rampamızın 450 kg lik taşıma kapasitesi en ağır akülü sandalyenin bile neredeyse iki katını taşıyacak kapasitedir.

  Üretimini yaptığımız eşik rampası güçlendirilmiş alüminyumdan imal edilmektedir. Yağmur, çamur, nem gibi dış ortam koşullarına karşı son derece dayanıklı olup, paslanma vb. gibi durumlar yaşanmaz. Üzeri tırtıklı olduğundan akülü tekerlekli sandalye ile üzerinden geçerken kayma, patinaj yapma gibi durumlar yaşanmaz.

  Piyasada üretilen birçok eşik rampası, plastik ya da kauçuk eşik rampası şeklinde üretilmektedir. Hem plastik hemde kauçuk eşik rampaları zaman içerisinde aşınmaya bağlı olarak deforme olmaktadır. Üretimimiz olan rampa materyali güçlendirilmiş alüminyum olduğundan aşınma durumu kesinlikle yaşanmaz. Ve satın aldığınız rampayı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

  Eşik Rampası Fiyatları

  Yukarda yazılı eşik rampası fiyatı çoğu kullanıcın istediği standart ölçülere göre yazılmış fiyattır. Yazılı fiyat ölçüler değiştikçe değişmektedir.

  Tekerlekli Sandalye Rampa Ölçüleri

  Ne yazık ki ülkemizde çoğu üretici tekerlekli sandalye rampalarını standart ölçülerde üretmektedir. Kullanıcın standart ölçülerin dışına çıkması mümkün olmadığı için son kullanıcı açısından bu durum bazı olumsuzluklar yaratmaktadır. Bizler Gold Medikal olarak tüm engelli rampası çeşitlerinde (rulo rampa, katlanabilir rampa, portatif rampa vb. gibi) olduğu gibi engelli eşik rampalarında da istenilen ölçülerde üretim yaparak müşterilerimizin istediği uzunluk ve eğimde engelli rampaları üretmekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.