x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Yedek parça reyonumuza manuel sandalye ön ve arka tekerleği eklenmiştir. Her marka tekerlekli sandalyenin gerek arka tekerleği (şişme yada dolgu) gerekse de ön küçük tekerler (şişme yada dolgu) bulunmaktadır.

  Manuel Sandalye Arka Tekeri

  Çoğunluğu 7 inc, 12 inc ve 24 inc boyutlarında olan tekerlekli sandalye arka tekerleği genel anlamda şişme teker dediğimiz içerisinde şambrel bulunan tekerlerdir. Dış kısımda bulunan koruyucu tekere ilaven içeride, içerisinde hava bulunan şambrel teker bulunur. Havalı tekerin en önemli özelliği elastiki yapısından dolayı sarsıntıyı süspanse ederek daha az sarsıntılı sürüş imkanı sağlamasıdır.

  Bunun yanısıra tekerlekli sandalyelerin arka tekerleğinin dolgu olanı da vardır. Dolgu arka tekerler şişme lastik gibi patlama, havasının inmesi gibi dezavantajları olmasa da konfor açısından pek tercih edilmez.

  Tekerlekli sandalye arka teker satışımız, dış lastik, iç lastik hem dış hem iç lastik hemde komple jantla birlikte satılmaktadır.

  Manuel Sandalye Ön Tekeri

  Tekerlekli sandalye ön tekerleri genel anlamda 250x50 yumuşak silikon tekerlerden oluşur. Ön tekerlerin havalı olanı çok nadir tercih edilir. Çoğunluk manuel sandalyelerin ön tekerlerini dolgu olarak tercih eder ve kullanır. Ön tekerler yine genel olarak jantla birlikte satılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.