x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Akülü sandalye tekerleri dolgu teker ve şişme teker olarak ikiye ayrılır. 200x50 Ebadındaki engelli aracı tekerleği en çok kullanılan ebatlardan biridir. 200 * 50 tekerlek şişme teker, dolgu teker olarak satıldığı gibi jantla birlikte yada jant olmadan da satılır. Bununla birlikte şişme tekerlerimizi iç lastikle birlikte yada iç lastik olmadan sadece dış lastik olarakta satmaktayız.

  Akülü sandalye tekerlek fiyatları satın alınacak tekerleğin ebadına şişme yada dolgu olup olmamasına göre jantlı yada jantsız satılmasına göre değişir. Detaylı fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimizi arayınız lütfen.

  AKÜLÜ SANDALYE TEKERLEĞİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

  Akülü sandalye tekerlerinin dolgu ve şişme teker olarak ikiye ayrıldığını söylemiştik. Peki engelli aracımız için akülü sandalye tekerleği alırken hangisini tercih etmeliyiz?

  ŞİŞME LASTİK AVANTAJI: Şişme lastikler havalı oldukları için esneme oranları yüksektir. Yolculuk sırasında tekerin taşa gelmesi, bozuk yol şartlarında esnediği için daha konforlu bir sürüş yapmanızı sağlar

  DOLGU TEKERİN (LASTİĞİN) AVANTAJI: Dolgu lastikler patlamadığı için kullanıcı açısından faydalıdır.

  Yukardaki iki temel bölüm halinde dolgu lastiklerin ve şişme lastiklerin avantajlarını belirttik. Dezavantajlara gelince. Şişme lastikler sürüş açısından konfor sağlasa da patlama riski vardır. Dolgu lastiklerde ise patlama riski olmamasına karşın sürüş esnasında çok sarsıntı yapar.

  Tüm bu anlatılanlar ışığında kullanıcılar hangi tekeri tercih edecekleri kendilerine kalmış bir durumdur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.