x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Aktaran SP1 model merdiven çıkma cihazımız Spiral yani döner merdivenleri çıkma yeteneğine sahip merdiven tırmanıcısıdır. Sadece döner merdivenler değil aynı zamanda düz ve dar merdivenleri tırmanma yeteneğine sahiptir

  TSE Onaylı Merdiven Çıkma Cihazı SP1

  Türk Standartları Enstitüsü (TSE) onaylı bir ürün olan SP1, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği´nce aranan engellilerin erişilebilirliğini sağlayan taşıma ve iletme sistemleri şartına uygundur.

  Ayrıca Sağlık Bakanlığı, Belediye vb. kurumlardaki ruhsatlandırma işlemleri için aranan taşıma ve iletme sistemleri şartına da uygundur.

  Sürücü kursları, anaokulları, özel okullar, etüt merkezleri vb. MEB´e bağlı tüm kurumlarda, Cafe, muayenehane vb. kurumlarda ruhsatlandırma işlemlerinde kullanılır.

  Düz ve Döner (Spiral Merdiven) Sahanlıklı merdivenler için uygundur

  Merdiven tırmanıcı Aktaran MM-57 SP1, hareketi kısıtlı kişilerin büyük bir çaba harcanmaksızın merdivenden güvenli şekilde çıkarılıp indirilmesini mümkün kılar. İç ve dış mekânlardaki düz/sahanlıklı merdivenlerde kullanılabilir. Eğik yüzeylerde kullanmak da mümkündür.

  Palet uzunluğu ve açısı ayarlanabilir yapısı sayesinde 3 basamağa birden yaslanarak daha güvenli bir sürüş sağlar

  Emniyet kemerine sahiptir

   İnce ve zarif bir tasarıma sahiptir.

  TSE önergelerine uygun olarak yanmaz döşemeye sahiptir

  Palet açısı kumanda paneli üzerinden ayarlanabilir. Bu durum kullanıcının maksimum konforlu şekilde seyahat etmesini mümkün kılar

  Pil göstergesi dijital ekrana sahiptir. Ünite üzerinde acil durum klitleme butonu bulunur.

  Kumanda paneli üzerinde Sürüş ve Açı Ayarlama düğmeleri ile açma-kapama düğmeleri bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.