x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Hasta Bakım Ürünleri ve Engelli Erişimi

Gold Medikal hasta bakım ürünleri ve engelli erişim çözümleri kategorimizde hoş geldiniz. Bu kategori altında, yatan hasta bakım ürünleri başta olmak üzere engelli erişiminde yardımcı ekipman diyeceğimiz plaj sandalyeleri havuz liftleri, havuz asansörleri ve yeni çıkan engelli erişimine yardımcı ekipmanları bulacaksınız.

Hasta Bakım Ürünleri Grubumuz

Bu grupta, yatalak hastalarda oluşabilecek yatak yaralarını önleyici havalı yataklar, motorlu hasta karyolası, engelli ve hasta bireylerin banyo tuvalet ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler başta olmak üzere bir çok ürün grubuna erişebilirsiniz.

Engelli Erişimi Ürünleri


Gold Medikal olarak dünya çapında medikal teknoloji ürünlerini yakından takip ediyor yeni çıkan medikal teknoloji ürünlerini Türk kullanıcılarıyla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

İlkleri başarmanın gururu! Smart Drive tekerlekli sandalye itekleyicisi ve Batec Tetra tekerlekli sandalye el motoru gibi medikal teknoloji alanındaki engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştıran son teknoloji ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktayız.

Erişilebilir Tatil!

Tatile çıkmak, denizin ve kumun keyfini çıkartmak herkesin hakkı.


Havuz asansörleri, sabit iskele ve tekne liftleri, plaj (tekerlekli) sandalyesi gibi engelli yurttaşlarında kolay bir şekilde tatil yapmasına olanak sağlayan ürünlerimiz mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.