x

Manuel Hasta Taşıma Lifti EMC

Ürün Kodu : EMC1
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Manuel hasta taşıma lifti EMC sadece bir hasta taşıma lifti görevini görmeyip, ürün aynı zamanda ev içerisinde “tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi” görevini de görmektedir. Ürün görsellerinde ve aşağıya ekleyeceğimiz ürün videosunda bu 3 fonksiyonun bir üründe nasıl işlevsellik kazandığını daha rahat anlayabilirsiniz.

  HASTA TAŞIMA LİFTİ EMC NİN ÖZELLİKLERİ

  Yürüme yetisini tamamen yada kısmen kaybetmiş engelli ve yatalak hasta kişilerin taşınmasında refakatçiye kolaylık sağlar.

  Hasta taşıma lifti hastanın banyoya veya tuvalete götürülmesinde refakatçisine sağladığı kolaylıkla ön plana çıkan bir üründür.

  EMC Hasta taşıma ev içerisinde tüm kapılardan geçecek ölçülerde yapılmıştır. Bu sayede banyo veya WC kapıları gibi oda kapılarından daha dar olan kapılardan bile rahatça sığar. Ürün sadece ev içerisinde değil, hastanın bulunduğu her ortamda işlev görebilir.

  Toplamda 3 parçaya ayrılarak kolay taşınma özelliği sayesinde hastanın bulunduğu her ortamda (hastane, otel vb. gibi) kolayca montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

  Ürün kullanımını daha işlevsel hale getirmek amacıyla çıkartılabilir ve istenildiği gibi pozisyonlandırılabilir sırtlık hem hasta hemde refakatçisi açısından kolaylık sağlar.

  Ürün hastanın yataktan, koltuğa, tuvalete, başka bir odaya yada yataktan akülü veya tekerlekli sandalyeye transferinde kullanılabilir.

  120 Kiloya kadar olan hastalar için rahatlıkla kullanılabilir. Ürün banyo ve tuvalet gibi ıslak veya nemli yerlerde kullanılacağı için ürünün paslanmaya karşı dayanıklı olması adına üründe kullanılan malzeme paslanmaz kromdan oluşmaktadır. Ürün genişlik ayarı kişiye göre ayarlanabilir yasa kullanıcının isteği doğrultusunda ürün istenilen şekilde yeniden imal edilebilir. Ürünün toplam boş ağırlığının 20 kilogram olması aynı zamanda ürünün sökülebilir olması ürünün kullanılmadığı zamanlara ev içerisinde muhafaza edilmesini kolaylaştırır.

  Hasta taşıma lifti EMC Ankara içindeki müşterilerimize elden verileceği gibi Türkiye’nin her iline kargo ilede gönderilebilir.

  MOTORLU HASTA KALDIRMA LİFTİ İLE MANUEL LİFT ARASINDAKİ FARK

  Motorlu hasta kaldırma liftleri bu üründe olduğu gibi kullanım açısından pratik değildir. Motorlu liftlerin ağır olması gittiğiniz her yere götürülmemesi ve en önemlisi fiyat açısından manuel hasta taşıma liftlerine nazaran çok pahalı olması manuel liftin tercih edilmesinde en büyük etkenlerdir. Tüm bunlara ek olarak motorlu liftler bu üründe olduğu gibi banyo ve wc kullanımda uygun değildir. Yapıları gereği büyük boyutta olan motorlu liftler banyo ve WC gibi dar kapısı olan alanlardan içeri giremez.

  ÖZELLİKLER

  • Ürünün şase - taban yüksekliği 140 cm
  • Döşemenin yerden yüksekliği    80 cm
  • Döşemenin yerden yüksekliği    15 cm
  • Taşıma kapasitesi maksimum 120 kg
  • Ürünün ağırlığı 20 kg
  • Garanti süresi 2 yıl
  • Menşei Türkiye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.