x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • İchair Orbit 1.618 model akülü sandalye şık tasarımı, benzersiz özellikleri ergonomik yapısıyla Meyra’nın akülü sandalye grubuna yeni giren bir üründür. Fırından taze çıkmış bu ürünün şaşırtıcı özelliklerine hep beraber bakmaya ne dersiniz?

  Üründe kullanılan 5 teker özelliği aracın kendi etrafında 360 derece sağlar. Bu özellik kullanıcıya dar alanlarda istediği şekilde aracı pozisyonlandırmasına olanak tanır. Ergonomik koltuğu uzun soluklu oturmalarda kişiyi yormaz.

  Elektronik ayaklıklar yukarı aşağı kumanda vasıtasıyla hareket ettirilir. Muadillerine nazaran ayaklıklar yere sıfır gelecek şekilde aşağıya indirilebilir.

  Koltuğun öne doğru eğim alması kullanıcıyı lavabo vb gibi ihtiyaçlarını gidermekte yardımcı olur. Tüm bu özellikler araç üzerinde bulunan renkli kumanda sayesinde tek dokunuşla yapılır.

  Araçta opsiyonel olarak çift motor seçeneği vardır. İlk motor tercihi olan 2x180 w motor 120 kilo taşıma kapasitesine sahipken, 2x350 w motor ise 160 kilo taşıma kapasitesine sahiptir.

  6-10 KM arası hız seçenekleri bulunan Orbit aynı zamanda mekanik koltuk yatırma özelliği nede sahiptir. İchair orbit 1.620 nin yandan yana genişliğinin dar oluşu aracı iç mekanlarda optimum şekilde kullanılmasını sağlar.

  Orbitin anlata anlata anlata bitiremediğimiz özelliklerini birde tanıtım videosundan izlemeye ne dersiniz?

  5 Teker Özellikli Akülü Sandalyenin Teknik Özellikleri

  • Motor gücü: (opsiyonel) 2x180 – 2x350 watt
  • Hız: (Opsiyonel) 6-10 kilometre arası
  • Taşıma kapasitesi: 120 – 160 kilo
Çağrı Merkezi
Mesai saatleri: 09 - 18:00
+905445272424
Bizi Ara!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.