x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Akülü sandalyede konforu ve gücü bir arada isteyenler sizin için doğru tercih Ottobock B600 akülü tekerlekli sandalye modelidir.

  NEDEN OTTOBOCK B600?

  Yaylı ön ve arka tekerlekler, sandalyenin sürücüyü etkilemeden tüm düz olmayan yüzey şoklarını emmesini sağlar. Bu sayede kullanıcı en zorlu yol şartlarında bile konforlu sürüş yaparak yolculuğun tadını çıkartır.

  Arkadan çekiş, sürücünün iç mekan engelleri etrafında kolayca gezinmesini sağlar

  Modüler sistem

  Elektronik koltuk fonksiyonları ve özel kontroller sayesinde araç üzerinde tam hakimiyet

  Otto Bock B600 Genel Bakış

  İşyerinde, doğada veya evde. Yenilikçi B600 ile, daima bağımsız ve esneksiniz. Bu manevra kabiliyetine sahip güç tekerlekli sandalye ile günlük işlerinizi evde veya ofiste sorunsuzca tamamlayabilirsiniz; Ayrıca uzun açık hava gezileri için mükemmel bir şekilde donatılmıştır. Ayrıca, geliştirme sırasında çekici bir tasarıma büyük önem verdik.

  Manevralı ve hızlı

  B600 sadece zarif görünmüyor; Ayrıca tekerlekli sandalyeyi kişisel gereksinimlerinize uyarlamanızı sağlayan birçok seçenek sunar. Örneğin, ön çerçeveyi, ağırlığınız dört tekerlek arasında ideal bir şekilde dağıtılacak şekilde teleskop edebilirsiniz. Böylelikle küçük odalarda bile devrilme korkusu olmadan B600 ile manevra kabiliyeti ve hızlı kalıyorsunuz. Öte yandan, özellikle büyük kişiler bile tekerlekli sandalyeyi tam olarak beden ölçülerine uyarlayabilirler.

  Koltuk genişliği, yüksekliği ve açısı özellikle size uyarlanmıştır. Oturma pozisyonunuzu gün içerisinde değiştirmek isterseniz, koltuk arkalık açısı ve kol dayanaklarının yüksekliği birkaç kolay adımda değiştirilebilir. Ayrıca elektronik koltuk kontrolleri arasından seçim yapabilirsiniz. Rehabilitasyon teknisyeniniz sizi bu seçenekler ve adım tırmanıcıları veya asansör koltukları gibi birçok ekstra konuda bilgilendirecektir.

  Geniş menzilli

  Çok çeşitli kontrol seçeneklerinden de seçim yapabilirsiniz. Örneğin, özel bir joystick en küçük parmak hareketlerine tepki gösterir. Her yolculuktan önce parmak baskısı ile bireysel dokunuşunuza göre ayarlanır. Tekerlekli sandalye, darbe ve emiş kontrolü kullanılarak da ağızdan kontrol edilebilir.

  Tüm isteğe bağlı aksesuarlara rağmen, B600 kompakt kalır, arabada kolayca istiflenebilir ve geziler veya geziler gibi aktiviteleri kolaylaştırır. Standart aydınlatma ile birlikte kullanıldığında, dış mekan kullanımı için de uygundur. Yaklaşık 35 kilometre menzil, daha uzun geziler gerçekleştirmenizi mümkün kılar. Ayrıca, zorluk çekmeden on santimetre yüksekliğe kadar kaldırımlar gibi engellerden de geçebilirsiniz. Temel B600, altı km / s hıza çıkar; istenirse on km / saat versiyon da mevcuttur.

   
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.