x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Gold Spor Basket Sandalyesi

  Basketbol tekerlekli sandalyesini diğer tekerlekli sandalyelerden ayıran en büyük özellik BİREBİR kişiye özel ve kullanıcının kilosuna hesaba katılarak üretilmesidir.

  Bu noktada öne çıkan en büyük özellik ise ölçülerin milimetrik alınmasıdır.

  Üretim ve ARGE departmanımızda bulunan teknik ekibimiz imalat öncesi, kullanıcının ölçülerini milimetrik düzeyde ve oyuncunun oynadığı pozisyona ve kişisel yeteneklerine dayalı olarak üretilen bu sporcu sandalyesi, bedeninin bir parçasıymış gibi sporcu tarafından rahat ve keyifle kullanım sağlar...

  Sporcu (Basketbol) Sandalyesi Fiyatları

  Engelli bireylerin sosyalleşmesi, yaşama katılımı için spor vazgeçilmez öncelik taşır. Ne yazık ki çoğu basketbol tekerlekli sandalyesinin ithal ürün olması ve kişiye özel üretim yapılması nedeniyle basketbol tekerlekli sandalyeleri adeta seçkin bir zümreye hitap edecek ölçüde pahalı ürünler olması dolayısıyla yapılacak sporun da önüne geçmektedir. Ancak üretimini yaptığımız basketbol sandalyelerinin metal aksamının (alüminyum) tamamı kendi imalatımız olduğundan satışını yaptığımız basketbol tekerlekli sandalyeleri fiyat açısından piyasadaki tüm firmalara göre çok daha ucuz olurken aynı zamanda kalite standartları açısından da dünya standartlarında bir üründür.

  Herkes için spor engelsiz bir hayat  için spor….
  İyi Bir Basketbol Sandalyesinde Aranan Özellikler


  Basketbol sporu özellikle tekerlekli sandalyede yapılıyorsa, bu spor dalı için “sert spor” dalı diyebiliriz. Tekerlekli sandalye basketbol maçlarını izleyenler bilirler. Sporcular tekerlekli sandalyeleriyle yaptıkları sporun doğası gereği sürekli çarpışırlar, bazı durumlarda ise sandalyeler devrilir. Yani kullanılan basketbol sandalyesi, sürekli ve yoğun bir şekilde darbeye maruz kalır. Tamda bu noktada iyi bir basketbol sandalyesinde olması gereken en büyük özellik DAYANIKLILIK olarak karşımıza çıkıyor.

  Dayanıklı Ama Hantal!

  Piyasadaki bir çok basketbol sandalyesi üreticisi bu sandalyelerde olması gereken dayanıklılık özelliğini dikkate alarak üretim yaparlar fakat atladıkları bir nokta var. Oda dayanıklı olması için basketbol sandalyesini çok ağır yaparlar. Bizler üretimini yaptığımız sandalyelerde şu iki noktayı temel prensip olarak kendimize şiar edinmişizdir.

  Dayanıklı
  Hafif

  Üretimini yaptığımız Gold spor basketbol sandalyelerinde kullandığımız özel metaller sayesinde sandalyelerimiz maksimum düzeyde dayanıklı olurken aynı şekilde piyasadaki en hafif basket sandalyelerinden biridir.

  Yüksek Efor Hafif Basketbol Sandalyesi

  Tekerlekli sandalye basketbolu yoğun şekilde kas kuvveti efor gerektiren bir spordur. Tekerlekli sandalye basketi sırasında kullanılan sandalyede ki 1 KG (kilogram) lik fazlalık bile sporcunun erken yorulmasına ve maç sırasında düşük performansta oynamasına neden olur. Hafif basketbol sandalyesi = yüksek sporcu performansı…!

  Basketbol Sandalyemize İlişkin Diğer Teknik Özellikler


  Bas – Çek Sökülebilir jant ve Çemberler (push relase)

  İsteğe bağlı 1 ya da 2 adet (anti tipper) teker

  İsteğe bağlı kalın telli spinergy tekerler

  2 adet bağlama kemeri (1 dizler 2 kalça için)

  İstenilen renklerde üretim

  Ön sağ ve sol tarafta bacak koruma yastıkları

  Üründe herhangi bir deformasyona rastlandığında yeniden kalıplara alarak sorunu en kısa zamanda giderme

  Yıllık lig bitimi sonrasında ilk 2 yıl ücretsiz olmak kaydıyla kasada tam bakım bu sayede sandalyenin kullanım süresinin maksimum uzatılması

  Garanti Kapsamı

  Garanti süresi 2 yıl olup kasanın tamamını kapsamaktadır herhangi bir hasar oluşmasında hiçbir ücret talep etmeden sorun giderilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.