x

Blog

Wollex katlanabilir akülü sandalye modelleri incelemesi

17 Şubat 2022

Sevgili Gold Medikal müşterileri, ziyaretçilerimiz. Bu inceleme yazımızda sizlere WOLLEX Akülü sandalye grubunda yer alan “katlanan akülü sandalye” modellerinin detaylı incelemesini yapacağız. Wollex’in toplamda 6 adet katlanabilir akülü sandalye modeli bulunmakta.

Wollex akülü sandalye modelleri özellik değerlendirmesi

17 Şubat 2022

Wollex Türkiye’de akülü sandalye pazarının %20 ila 30’unu elinde tutan Pazar bayı oldukça yüksek bir markadır. Alt, orta ve üst segment te akülü tekerlekli sandalye modelleri olan wollex’in modellerine dair müşterilerimizden gelen genel sorular doğrultusunda genel bir değerlendirme yapacağız.

Tekerlekli Sandalye SGK Ödemesi İçin Gerekli Belgeler

17 Şubat 2022

Sosyal güvencesi olan vatandaşların manuel tekerlekli sandalye, aktif tekerlekli sandalye, hafif manuel sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, bası yarası önleyici havalı minder SGK geri ödemesi almaları için gerekli belgeler ve bu ürünlere yapılan SGK geri ödemeleri aşağıda yazıldığı gibidir.

Tekerlekli Sandalye Rampası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

17 Şubat 2022

Ülkemiz alım gücü doğrultusunda kaliteli sağlam ve uzun yıllar kullanılabilen alüminyum rampalar tercih edilmektedir. Bu makalemizde tüm detaylarıyla sizler için tekerlekli sandalye rampa çeşitlerini, özelliklerini, eğim ve diğer detayları açıklayarak rampa alımında size kılavuzluk edecek bir kaynak oluşturmak istemekteyiz.

Tekerlekli Sandalye Ölçüsü Nasıl Alınır?

17 Şubat 2022

Aktif tekerlekli sandalye ölçüleri alınırken alınan ölçülerin santim santim, milim milim alınması lazım. Aktif tekerlekli sandalyeler kişiye özel üretilen sandalye modeller olduğundan bunu terziye Pantolon diktirmek için verdiğimiz ölçülere benzetebiliriz.

Tekerlekli sandalye için mavi kapakları nereye gönderebiliriz?

17 Şubat 2022

Merhabalar, İsmim Ayşegül Yıldız, ben ve bir grup gönüllü olarak engelli kardeşlerimize tekerlekli sandalye, akülü sandalye almak için mavi kapak biriktirmeye karar verdik. Bir süredir mavi kapakta topluyoruz. Şu an elimizde 3-4 çuval mavi kapak oluştu. Ancak mavi kapak toplama kampanyası na dair aklımızda bazı sorular var. Daha doğrusu bazı duyumlarımız oldu bunlar ne kadar doğru bu konuda bilgi almak istiyoruz.

Tekerlekli sandalye fiyatları çok mu pahalı biz mi fakiriz?

17 Şubat 2022

Gerek sosyal medya hesaplarımız üzerinden ürün fiyatını öğrenen son kullanıcı veya bize telefon açarak xx tekerlekli sandalyenin fiyatı kaç TL diye soran müşterilerimize xxx TL dediğimizde genel bir yakınma olarak “ama çok pahalı” cümlesini duymaktayız. Peki gerçekten de tekerlekli sandalye fiyatları astronomik rakamlarda mı? Son kullanıcı neden fiyatlardan yakınıyor?

Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?

17 Şubat 2022

Hayır işlemek isteyenlerin en büyük temennisi yaptıkları yardımın ihtiyaç sahibini bulmasıdır. Günümüzde tekerlekli sandalye yardımı yapmak isteyenler için resmi kurum ve kuruluşlar yanında birçok dernek ve şirket bulunuyor. Bunlardan biri de Gold Medikal’dir.

Tekerlekli Sandalye Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli

17 Şubat 2022

Bu rehber size manuel tekerlekli sandalye alışverişlerinizde kılavuzluk edecek, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmış yol gösterici rehberdir

Tansiyon Aleti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

17 Şubat 2022

Tansiyon aletinde onlarca marka ve modelin bulunduğu günümüzde tansiyon aletini nasıl seçmeli ve seçim yaparken nelere dikkat edilmeli hemen açıklayalım.

1 2 3 4 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.