Blog

En iyi 4 akülü sandalye modeli

12 Şubat 2022

Akülü sandalye engelli yurttaşların ayakları konumunda medikal ürünlerdir. Bu anlamda iyi bir akülü sandalye seçimi yapmak çok ama çok önemlidir. Piyasada onlarca marka, yüzlerce model akülü sandalye var. Kullanıcılar bu kadar çok çeşidin içinde kendileri için en uygun en doğru akülü sandalye modelini seçmekte zorlanabilir.

Comfort plus allure akülü sandalye incelemesi

12 Şubat 2022

Merhaba arkadaşlar. Bu teknoloji yazımızda sizle ile comfort plus allure marka model akülü tekerlekli sandalye incelmesini yapacağız.

Comfort plus allure marka akülü sandalyeyi diğer modellere göre ayıran onlarca özellik var. Gelin bunları sırasıyla inceleyelim

Basketbol sandalyesi ölçü alımı ve kalite standartları

12 Şubat 2022

Dayanıklılığın ve hafifliğin esas alındığı, aerodinamik yapılarıyla adeta kullanıcıyı sararak tek beden olmasını sağlayan, hız ve hırsı güç ve başarıya çeviren oyunların en önemli unsuru tabii ki SPORCU SANDALYELERİDİR!

Ankara Ostim Akülü Tekerlekli Sandalye Satıcısı

12 Şubat 2022

Ankara’da bulunan en iyi tekerlekli sandalye firması ifadesi sizlere abartılı gelmiş olabilir. Ama emin olun bu ifadeyi siz değerli müşterilerimiz mağazamızı ziyaret ettiğinizde sizde yerinde bir ifade olarak kullandığımıza hak vereceksiniz.

Ankara Akülü Sandalye Tamiri

12 Şubat 2022

Ankara’da akülü sandalye, manuel sandalye, engelli çocuk ürünleri, özel imalat basketbol sporcu sandalyeleri, tenis sporcu sandalyeleri, masa tenisi sporcu sandalyeleri ve profesyonel teknik servis üzerine çalışan firmamız 11 yıldır hizmet vermektedir. Ankara Macun köy semtinde ürünlerimizi mağazamızda görebilir ve teknik servis hizmetinizi alabilirsiniz.

Akülü ve Tekerlekli Sandalye Grubunda Verdiğimiz Hizmetler

11 Şubat 2022

Gerek telefonda gerekse de mağazamıza gelen müşterilerimizin genellikle bize yönelttikleri soru şu oluyor “hangi akülü sandalyeyi önerirsiniz?” veya hangi “tekerlekli sandalyeyi önerirsiniz?”

Akülü Tekerlekli Sandalye Bakımı

11 Şubat 2022

Sevgili okuyucularımız, akülü sandalyeler mekanik mekatronik ve elektronik sistemler ile donatılmış, bizleri mobilize eden hareket kabiliyeti kazandıran sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde engellilik durumlarımız en aza indirilir.

Akülü Tekerlekli Sandalye Bağışı

11 Şubat 2022

Hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturuyoruz! Gold Medikal olarak sektörde 10 yıla aşkındır tecrübemizle akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olup ta maddi durumu yetersiz olduğu için bu ürünlere erişemeyen ihtiyaç sahipleriyle bağışçıları buluşturuyoruz.

Akülü tekerlekli sandalye Antalya

11 Şubat 2022

Gold Medikal olarak sadece merkezimizin olduğu Ankara için değil Türkiye’nin 81 iline akülü tekerlekli sandalye başta olmak üzere engellilerin ihtiyaç duyduğu çoğu medikal ürünün satışını yapmaktayız. Bugünkü blog yazımızda firma olarak Antalya’da yaşayan müşterilerimize satışını yaptığımız akülü sandalye markaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Akülü Tekerlekli Sandalye Ankara İçi Hizmetlerimiz

11 Şubat 2022

Ankara Yenimahalle (Ostim) Merkezli Gold Medikal firmamızın, Başkent Ankara ili sınırlarında içinde yerinde verdiğimiz hizmetlerden siz müşteri ve ziyaretçilerimizi haberdar etmekten mutluluk duyarız.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.