x

Blog

Ankara Ostim Akülü Tekerlekli Sandalye Satıcısı

12 Şubat 2022

Ankara’da bulunan en iyi tekerlekli sandalye firması ifadesi sizlere abartılı gelmiş olabilir. Ama emin olun bu ifadeyi siz değerli müşterilerimiz mağazamızı ziyaret ettiğinizde sizde yerinde bir ifade olarak kullandığımıza hak vereceksiniz.

Ankara Akülü Sandalye Tamiri

12 Şubat 2022

Ankara’da akülü sandalye, manuel sandalye, engelli çocuk ürünleri, özel imalat basketbol sporcu sandalyeleri, tenis sporcu sandalyeleri, masa tenisi sporcu sandalyeleri ve profesyonel teknik servis üzerine çalışan firmamız 11 yıldır hizmet vermektedir. Ankara Macun köy semtinde ürünlerimizi mağazamızda görebilir ve teknik servis hizmetinizi alabilirsiniz.

Akülü ve Tekerlekli Sandalye Grubunda Verdiğimiz Hizmetler

11 Şubat 2022

Gerek telefonda gerekse de mağazamıza gelen müşterilerimizin genellikle bize yönelttikleri soru şu oluyor “hangi akülü sandalyeyi önerirsiniz?” veya hangi “tekerlekli sandalyeyi önerirsiniz?”

Akülü Tekerlekli Sandalye Bakımı

11 Şubat 2022

Sevgili okuyucularımız, akülü sandalyeler mekanik mekatronik ve elektronik sistemler ile donatılmış, bizleri mobilize eden hareket kabiliyeti kazandıran sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde engellilik durumlarımız en aza indirilir.

Akülü Tekerlekli Sandalye Bağışı

11 Şubat 2022

Hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturuyoruz! Gold Medikal olarak sektörde 10 yıla aşkındır tecrübemizle akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olup ta maddi durumu yetersiz olduğu için bu ürünlere erişemeyen ihtiyaç sahipleriyle bağışçıları buluşturuyoruz.

Akülü tekerlekli sandalye Antalya

11 Şubat 2022

Gold Medikal olarak sadece merkezimizin olduğu Ankara için değil Türkiye’nin 81 iline akülü tekerlekli sandalye başta olmak üzere engellilerin ihtiyaç duyduğu çoğu medikal ürünün satışını yapmaktayız. Bugünkü blog yazımızda firma olarak Antalya’da yaşayan müşterilerimize satışını yaptığımız akülü sandalye markaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Akülü Tekerlekli Sandalye Ankara İçi Hizmetlerimiz

11 Şubat 2022

Ankara Yenimahalle (Ostim) Merkezli Gold Medikal firmamızın, Başkent Ankara ili sınırlarında içinde yerinde verdiğimiz hizmetlerden siz müşteri ve ziyaretçilerimizi haberdar etmekten mutluluk duyarız.

Akülü sandalyeler ve engelli scooterleri için yağmurluk

11 Şubat 2022

Akülü sandalye kullanıcıları özellikle kış aylarında dış mekanlarda yağmur ve karlı havalarda ıslanma, üşümeye bağlı sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunu çözmek adına, Fransız üretici VELTOP akülü sandalyeler ve engelli scooterleri için açılır kapanır şekilde çalışan yağmurluk yapmış.

Akülü sandalye motor gücünün performansa sağladığı katkılar

11 Şubat 2022

Kullanmış olduğumuz motorlu akülü sandalyeler bizi zaman zaman sürüş esnasında yarı yolda bırakmaktadır. Başlıca etkenler ise bozuk satıhlı yollar, teker çaplarının yetersiz oluşu, eğim ve kilo hesabı yapılmadan alınan sandalyelerin motor Watt değerlerinin düşük oluşudur.

Akülü Sandalye Markaları

11 Şubat 2022

Engelli bireylerin mobilite çözümlerinde hiç kuşkusuz akülü sandalyeler büyük önem taşımaktadır. Piyasada onlarca çeşit markaya ait akülü sandalye var. Bu marka bolluğunda kullanıcılar doğru markayı bulma konusunda kafa karışıklığı yaşıyor olabilir. Peki hangi marka yada markalar akülü sandalyeyi üretir?

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.