x

Blog

SGK Anlaşmalı Akülü Tekerlekli Sandalyeler

17 Şubat 2022

Bilindiği üzere SGK (sosyal güvenlik kurumu) akülü sandalye ve tekerlekli sandalyeler için geri ödeme yapmaktadır. Ve fakat konuya dair SUT (sağlık uygulama tebliği) tebliğinde ödemelerin hangi özellikteki akülü tekerlekli sandalyelere yapılacağı dair kurulan cümleler o kadar kafa karıştırıcı olmaktaki sıradan vatandaş bu tebliği okuduğunda malasef hiçbir şey anlamıyor.

Permobil M Serisi Akülü Sandalye İncelemesi

17 Şubat 2022

Permobil hayranlarına yeniden merhaba. Bu sefer karşınıza ‘’M’’ serisi ile çıkıyoruz. Kendi serisinde Permobil M3, Permobil M300, Permobil M400 ve M5 (corpus serileri dahil) ile karşımıza çıkan permobil doğal vücut hareketlerinizi takip ederek size sınıfının en iyi sürüş imkanını sağlamaktadır. Böylece daha uzun seyahat edebilir ve bu seyahat sonrasında herhangi bir vücut ağrısı yaşamazsınız.

Ottobock B 400 Fiyat Özellik Karşılaştırması

17 Şubat 2022

Gold Medikal müşterilerimiz bizlere en fazla ottobock un en çok satılan ve beğenilen akülü tekerlekli sandalye modeli olan ottobock b400 fiyatını ve özelliklerini sormaktalar.

Mutlu Müşterilerimiz

16 Şubat 2022

Değerli Gold Medikal müşterileri, ziyaretçileri. Bu başlık altında Gold Medikal olarak satışının yaptığımız medikal ürünleri satın alan müşterilerimizin (elbette onlarında iznini alarak) satın aldıkları ürünlerle birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşacağız.

Muhteşem Özellikleriyle 3 Akülü Sandalye Modeli

16 Şubat 2022

Muhteşem özellikleriyle hayalleri süsleyen 3 akülü sandalye modeli konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğimiz bu yazımızda akülü sandalyelerin özelliklerinden ve avantajlarından bahsedecek ve tam olarak nasıl kullanıldıklarını anlatmaya çalışacağız. Şimdi ilk olarak Pemobil C500 akülü tekerlekli sandalye modeli ile başlayalım.

Meyra Optimus 1 ve Meyra Optimus 2 Fiyatları

16 Şubat 2022

Sıfır meyra optimus 2 ve Meyra optimus 2 RS akülü sandalyelerin fiyatları 78 bin tl den başlayıp opsiyon el seçenekler olan hız, jel akü, motorlu koltuk seçimine bağlı olarak daha yukarılara da çıkmaktadır.

Merdiven İnme Çıkma Cihazları ve Merdiven Asansör Sistemleri

15 Şubat 2022

Merdiven mobilizasyon sistemleri hayatımızı kolaylaştıran, asansörün yada rampaların olmadığı ortamlarda basamak atlayıcıları sayesinde bize tırmanışı sağlayan cihazlardır.

Merdiven Çıkan Akülü Sandalye: Scewo

15 Şubat 2022

Tek başına merdiven çıkabilen Scewo Akülü Tekerlekli Sandalye aynı zamanda üzerinde bulunan donanımlar sayesinde kaldırım inip çıkabiliyor, otobüs ve minibüs benzeri araçlara inip binebiliyor. Sandalyenin alt kısmında yer alan iki tekerlek ile bunları başarması ve aynı zamanda çok basit bir kumandasının olması kullanım kolaylığı da sunmakta.

Kuschall Aktif Tekerlekli Sandalyenin Şaşırtan Öyküsü

15 Şubat 2022

Kuschall aktif tekerlekli sandalyelerin Kurucusu “Küschall Rainer” in markalaşma hikayesi filmlere konu olacak kadar ilginç bir hikâye. Belki bir film senaristi gibi yada usta bir edebiyatçı gibi bu hikayeyi süslü cümlelerle anlatamayız, ama hikayenin ilginçliği okuyucuya o kadar ilgi çekici gelecektir ki, bu yüzden hikayeyi anlatmak için bir senarist yada edebiyat ustası olmaya gerek olmadığını düşünüyoruz.

Kas Hastalıklarında Fizik Tedavinin Önemi

15 Şubat 2022

Maalesef kas hastalıkların bilinen hiçbir ilaçlı tedavisi yoktur. Kas hastalığının tedavisine yönelik FAZ 3 çalışmasında bulunan ilaçlar olsa da henüz bu ilaçlar içinde somut bir gelişme olmadı. Ve fakat buna rağmen kas hastalarının ve ailelerinin eli kolu tamamen bağlı değil.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.