Blog

Poylin P206 Katlanabilir Akülü Sandalye İncelemesi

17 Şubat 2022

Yeni Poylin P206 serisi ile karşınızdayız. Ürünü sizler için A’dan Z’ye inceledik ve detayları sizler için paylaşıyoruz. Silver gümüş renk kadrosuyla göz alıcı bir renge sahip. Fırın boyama işleminden geçmiş şayet yoğun sim uygulama tekniği ile kadroya verilen derinlik mükemmel. 

POYLİN P200E KATLANAN AKÜLÜ SANDALYE İNCELEMESİ

17 Şubat 2022

Detaylı teknik incelemesi yapılan POYLİN P200E için GOLD MEDİKAL teknik ekibi olarak şaşkınlığımızı gizleyemedik. Tüm incelemesi yapılan ürünümüzün teknik detayları haricinde bu kadar mukavemetli bir ürünün fiyatlarını duyduğunuzda ŞOK olacaksınız.

Poylin P130 Ağır Engelli Tekerlekli Sandalyesi

17 Şubat 2022

Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizler ile POYLİN P130 manuel fonksiyonel tetrapleji sandalyesini inceleyeceğiz. Ağır engel durumlarında, C omur kırıklarında, tetrapleji ve quatroplaji’de ya da kas hastalıklarında, bilinç kaybının olduğu durumlarda hatta spastik engel durumlarında dahi geniş bir yelpazede kullanılabilen bir sandalyedir.

Poylin Akülü Sandalye Modellerinin Detaylı İncelemesi

17 Şubat 2022

Akülü tekerlekli sandalye ve engelli ürünlerinde, sektörün genç ve gelecek vaat eden oyuncusu Poylin’in akülü sandalye grubunda yer modellerini bir cerrah hassasiyetiyle masaya yatırıp en ufak detayına kadar inceleyeceğimiz araştırma yazımıza hoş geldiniz. Hazırsanız başlıyoruz!

Permobil M Serisi Akülü Sandalye İncelemesi

17 Şubat 2022

Permobil hayranlarına yeniden merhaba. Bu sefer karşınıza ‘’M’’ serisi ile çıkıyoruz. Kendi serisinde Permobil M3, Permobil M300, Permobil M400 ve M5 (corpus serileri dahil) ile karşımıza çıkan permobil doğal vücut hareketlerinizi takip ederek size sınıfının en iyi sürüş imkanını sağlamaktadır. Böylece daha uzun seyahat edebilir ve bu seyahat sonrasında herhangi bir vücut ağrısı yaşamazsınız.

Ottobock B 400 Fiyat Özellik Karşılaştırması

17 Şubat 2022

Gold Medikal müşterilerimiz bizlere en fazla ottobock un en çok satılan ve beğenilen akülü tekerlekli sandalye modeli olan ottobock b400 fiyatını ve özelliklerini sormaktalar.

Mutlu Müşterilerimiz

16 Şubat 2022

Değerli Gold Medikal müşterileri, ziyaretçileri. Bu başlık altında Gold Medikal olarak satışının yaptığımız medikal ürünleri satın alan müşterilerimizin (elbette onlarında iznini alarak) satın aldıkları ürünlerle birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşacağız.

Muhteşem Özellikleriyle 3 Akülü Sandalye Modeli

16 Şubat 2022

Muhteşem özellikleriyle hayalleri süsleyen 3 akülü sandalye modeli konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğimiz bu yazımızda akülü sandalyelerin özelliklerinden ve avantajlarından bahsedecek ve tam olarak nasıl kullanıldıklarını anlatmaya çalışacağız. Şimdi ilk olarak Pemobil C500 akülü tekerlekli sandalye modeli ile başlayalım.

Meyra Optimus 1 ve Meyra Optimus 2 Fiyatları

16 Şubat 2022

Sıfır meyra optimus 2 ve Meyra optimus 2 RS akülü sandalyelerin fiyatları 78 bin tl den başlayıp opsiyon el seçenekler olan hız, jel akü, motorlu koltuk seçimine bağlı olarak daha yukarılara da çıkmaktadır.

Merdiven İnme Çıkma Cihazları ve Merdiven Asansör Sistemleri

15 Şubat 2022

Merdiven mobilizasyon sistemleri hayatımızı kolaylaştıran, asansörün yada rampaların olmadığı ortamlarda basamak atlayıcıları sayesinde bize tırmanışı sağlayan cihazlardır.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.