x

Blog

Akülü sandalye firması Gold Medikal engellilere özel uygulamaları

11 Şubat 2022

Hayata bir şekilde eksik başlamış ya da hayat şartları bizi bir şekilde sağlığımızdan geri bırakmış olabilir.

Yürüme yeteneklerimizi kaybetmiş de olabiliriz. Peki neden hayattaki sloganı ‘’engelsiz yaşam’’ olan biz engellilerde sağlık sorunu olmayan diğer insanlar gibi dağ yürüyüşleri yapamayalım? Ya da neden kaldırımlar bizim için daha zor olsun?

Akülü sandalye alırken nelere dikkat etmeli?

11 Şubat 2022

Merhaba. Bugün size motorlu akülü sandalyeler hakkında kısa bilgiler vererek, doğru ürün seçiminde yardımcı olacağız. Unutmayın en iyi akülü sandalye sizin ihtiyaçlarınızı en çok karşılayan akülü sandalyedir.

Akülü sandalye alırken dikkat edilecek 3 kritik unsur!

11 Şubat 2022

Merhaba sevgili dostlarımız, akülü sandalye seçiminde, doğru seçim yapılması için, motor gücü, kullanıcı kilosu ve ve aracın kullanılacağı alanın eğiminin doğru hesaplanması yapacağınız seçimin doğrumu yoksa yanlış mı olduğunu direk olarak etkileyen unsurlardır. 

Akülü sandalye aküsü ve şarj cihazı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

11 Şubat 2022

Akülü sandalye kullanıcılarının sandalyelerinde zaman içerisinde yenilemeleri / değiştirmeleri gereken iki önemli aparat vardır. Bunlar akü ve şarj cihazı. Yapıları gereği bu iki aparatın ömrü genellikle akülü sandalyenin ömründen kısa olur. Bu nedenle neredeyse tüm kullanıcılar kullanım süreleri boyunca mutlaka birden fazla değişime gitmek durumuna kalırlar.

Akülü Sandalye Aküsü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

10 Şubat 2022

Akülü sandalyeler bilindiği üzeri 24 volt ile çalışan sistemlerdir. Bu sistemler üzerinde kullanılması gereken akü tipi ise jel aküdür. Jel aküler yüksek direnç sağlayan ve sürekli kullanımlarda yüksek performans sağlayabilen kalitede akülerdir.
jel aküleri sulu akülerden ve diğer tip akülerden ayıran en büyük özellikte budur.

Akülü engelli arabası öneriniz nedir?

10 Şubat 2022

Engelli yakınımız 19 yaşında 65 kilo. Ellerini kısmen kullanabiliyor. Şuan wollex marka akülü sandalye kullanıyor ancak aracımız çok eskidiği için yenisiyle değiştirmek istiyoruz. İhtiyaç duyduğumuz model daha çok ev içerisinde koridorlardan ve kapılardan rahatça geçebilecek yemek masasına rahatça yanaşabilecek aynı zamanda evin dışında da kullanacağımız bir model olmalı.

Akülü Engelli Arabası Fiyatları, Modelleri ve Özellikleri

10 Şubat 2022

Halk arasındaki adıyla “akülü engelli arabası” bilinen adıyla akülü tekerlekli sandalye ve engelliler için tekerlekli sandalye seçimin nasıl olması nelere dikkat edilmesi, fiyat ve performans karşılaştırılmasının nasıl olacağına dair detaylı rehber hazırladık. Bu rehber içeriğinde önce tanımlardan başlayıp, devamında seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken kritik noktaları belirteceğiz.

Akü Kullanım Tarifi & Uzun Ömürlü Aküler İçin 8 Önemli Madde

10 Şubat 2022

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir başlık ile karşınızdayız. Akülü Sandalye konusunda en çok yaşanan sorunların en başında gelen ‘’AKÜ’’ sorunları hakkında etkili bir adım atabilmeniz için size bazı teknik detaylardan ve kullanım şekillerinden bahsedeceğiz…

Aktif Tekerlekli Sandalye Nedir?

10 Şubat 2022

Aktif tekerlekli sandalye nedir? Sorusu Gold Medikal müşterileri tarafından çok sık sorulan bir sorudur. Tüm bu sorulara yanıt olması açısından aktif tekerlekli sandalyenin ne olduğunu klasik manuel tekerlekli sandalye ile arasında ne fark olduğunu detaylı şekilde açıklayalım.

Akülü Sandalye SGK Ödemesi Nasıl Alınır?

30 Ocak 2022

Sosyal güvencesi olup ta akülü tekerlekli sandalye almak isteyen vatandaşlara devlet 2022 yılı itibariyle 2.750 TL ödeme yapmaktadır. Akülü tekerlekli sandalye SGK ödemesi almak için yapılması gereken bir takım iş ve işlemler vardır. Sırasıyla özetlemek gerekirse

1 2 3 .... 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.