Blog

Akülü sandalyeler ve engelli scooterleri için yağmurluk

11 Şubat 2022

Akülü sandalye kullanıcıları özellikle kış aylarında dış mekanlarda yağmur ve karlı havalarda ıslanma, üşümeye bağlı sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunu çözmek adına, Fransız üretici VELTOP akülü sandalyeler ve engelli scooterleri için açılır kapanır şekilde çalışan yağmurluk yapmış.

Akülü sandalye motor gücünün performansa sağladığı katkılar

11 Şubat 2022

Kullanmış olduğumuz motorlu akülü sandalyeler bizi zaman zaman sürüş esnasında yarı yolda bırakmaktadır. Başlıca etkenler ise bozuk satıhlı yollar, teker çaplarının yetersiz oluşu, eğim ve kilo hesabı yapılmadan alınan sandalyelerin motor Watt değerlerinin düşük oluşudur.

Akülü Sandalye Markaları

11 Şubat 2022

Engelli bireylerin mobilite çözümlerinde hiç kuşkusuz akülü sandalyeler büyük önem taşımaktadır. Piyasada onlarca çeşit markaya ait akülü sandalye var. Bu marka bolluğunda kullanıcılar doğru markayı bulma konusunda kafa karışıklığı yaşıyor olabilir. Peki hangi marka yada markalar akülü sandalyeyi üretir?

Akülü sandalye firması Gold Medikal engellilere özel uygulamaları

11 Şubat 2022

Hayata bir şekilde eksik başlamış ya da hayat şartları bizi bir şekilde sağlığımızdan geri bırakmış olabilir.

Yürüme yeteneklerimizi kaybetmiş de olabiliriz. Peki neden hayattaki sloganı ‘’engelsiz yaşam’’ olan biz engellilerde sağlık sorunu olmayan diğer insanlar gibi dağ yürüyüşleri yapamayalım? Ya da neden kaldırımlar bizim için daha zor olsun?

Akülü sandalye alırken nelere dikkat etmeli?

11 Şubat 2022

Merhaba. Bugün size motorlu akülü sandalyeler hakkında kısa bilgiler vererek, doğru ürün seçiminde yardımcı olacağız. Unutmayın en iyi akülü sandalye sizin ihtiyaçlarınızı en çok karşılayan akülü sandalyedir.

Akülü sandalye alırken dikkat edilecek 3 kritik unsur!

11 Şubat 2022

Merhaba sevgili dostlarımız, akülü sandalye seçiminde, doğru seçim yapılması için, motor gücü, kullanıcı kilosu ve ve aracın kullanılacağı alanın eğiminin doğru hesaplanması yapacağınız seçimin doğrumu yoksa yanlış mı olduğunu direk olarak etkileyen unsurlardır. 

Akülü sandalye aküsü ve şarj cihazı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

11 Şubat 2022

Akülü sandalye kullanıcılarının sandalyelerinde zaman içerisinde yenilemeleri / değiştirmeleri gereken iki önemli aparat vardır. Bunlar akü ve şarj cihazı. Yapıları gereği bu iki aparatın ömrü genellikle akülü sandalyenin ömründen kısa olur. Bu nedenle neredeyse tüm kullanıcılar kullanım süreleri boyunca mutlaka birden fazla değişime gitmek durumuna kalırlar.

Akülü Sandalye Aküsü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

10 Şubat 2022

Akülü sandalyeler bilindiği üzeri 24 volt ile çalışan sistemlerdir. Bu sistemler üzerinde kullanılması gereken akü tipi ise jel aküdür. Jel aküler yüksek direnç sağlayan ve sürekli kullanımlarda yüksek performans sağlayabilen kalitede akülerdir.
jel aküleri sulu akülerden ve diğer tip akülerden ayıran en büyük özellikte budur.

Akülü engelli arabası öneriniz nedir?

10 Şubat 2022

Engelli yakınımız 19 yaşında 65 kilo. Ellerini kısmen kullanabiliyor. Şuan wollex marka akülü sandalye kullanıyor ancak aracımız çok eskidiği için yenisiyle değiştirmek istiyoruz. İhtiyaç duyduğumuz model daha çok ev içerisinde koridorlardan ve kapılardan rahatça geçebilecek yemek masasına rahatça yanaşabilecek aynı zamanda evin dışında da kullanacağımız bir model olmalı.

Akülü Engelli Arabası Fiyatları, Modelleri ve Özellikleri

10 Şubat 2022

Halk arasındaki adıyla “akülü engelli arabası” bilinen adıyla akülü tekerlekli sandalye ve engelliler için tekerlekli sandalye seçimin nasıl olması nelere dikkat edilmesi, fiyat ve performans karşılaştırılmasının nasıl olacağına dair detaylı rehber hazırladık. Bu rehber içeriğinde önce tanımlardan başlayıp, devamında seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken kritik noktaları belirteceğiz.

1 2 3 .... 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.