x

Çocuk Tekerlekli Sandalyesi Baczus

Ürün Kodu : BCZ12
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Tilt Özellikli Çocuk Manuel Sandalyesi Baczus

  Çocuk tekerlekli sandalyesi Baczus özel bir manuel sandalyedir. Ürünün yumuşak ve pufuduk sırt ve oturma minderi kullanıcıya rahat bir oturma imkanı sağlar. Gövde kontrolünü tam sağlayamayan desteksiz oturamayan engelli çocukları dik tutmak ve destekli oturma pozisyonda tutmak amaçlı ürünün ön kısmında bulunan kullanıcının öne doğru kaymasını engelleyen aparat vardır. Aynı şekilde kullanıcıyı yandan destekleyen yumuşak aparat bulunur.

  Yanal destekler kullanıcıyı koltuk altından desteklerken alt kısımda bulunan ikinci bir yanal destek sistemiyle dik pozisyonlandırma tam ve eksiksiz yapılır.

  Üründe bulunan baş boyun desteği özel emniyet kemeri ürünü farklı kılan bir başka özelliktir.

  ÇOCUK TEKERLEKLİ SANDALYESİNİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

  Ürün hem katlanma özelliğine sahiptir hemde arka iki büyük teker “bas çıkar” özelliğine sahiptir. Bu özellik ürünün kullanmadığı zamanlarda saklanmasını veya transfer işleminde araç bagajına sığdırmakta kullanıcıya kolaylık sağlar. Tüm bunların dışında ürünü diğer çocuk manuel sandalyelerinden ayıran en büyük özellik ürünün “tilt” edilebiliyor olmasıdır. Tilt edilebilme ürünün koltuk kısmının arkaya doğru yatırılıp kullanıcının sırt üstü yatar pozisyona getirilmesi anlamına gelir. Bu pozisyon kullanıcının uzun süre sandalye üzerinde oturmasında yorulan omurgasını dinlendirmek için kullanıcıya bir fırsat sunar.

   

  Kolçaklar ve yanal destekler transfer esnasında çıkartılarak transfer kolaylığı sağlar. Ayaklık ayarı uzatılıp kısaltılabilir. Refakatçi freni vardır. Opsiyonel olarak şeffaf portatif masa ürüne ilave edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.