x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Ventilasyonlu boru tipi havalı yatak modelimiz Gold motorlu havalı yatak en iyi boru tipi yatak modellerinden biridir. Boru tipi havalı yatağımızın nasıl kullanıldığına dair bilgilere geçmeden önce ürünümüzle alakalı genel özellikler şu şekilde sıralanabilir.

  Havalı yatağı kimler neden kullanmalı?

  Uzun süre yatmak zorunda olan kişiler, yoğun bakım hastaları, yatağa bağımlı olan ve gün boyu yatan hastalarda kullanımı uygundur.

  Halk arasında “yatak yarası” denilen bası yaralarının 1, 2 ve 3. Dereceye kadar olanlarının tedavisine yardımcı ve yara oluşumunu önleme özelliğine sahiptir. Ürünün kalınlığı ideal ölçülerde olduğundan 120 kilograma kadar olan hastalar rahatlıkla kullanabilir.

  Gold Boru Tipi Havalı Yatak Nasıl Kullanılır?

  Ürünü yatağın üzerine sererek kullanabilirsiniz. Üründe toplamda 17 hücre bulunur. Hücrelerden biri patlarsa zarar gören hücre yenisiyle değiştirilir. Üründe bulunan pompa bir dakikada 6 litre hava pompalar. Eğer pompa basıncında bir şekilde düşme olursa bu düşüşler motor üzerinde bulunan uyarı ışığıyla kullanıcıya ve refakatçisine bildirilir.

  Yatağın örtüsü hava geçiren ancak sıvı geçirmeyen özel bir kumaştan yapılmıştır. Örtüyü çıkartıp yıkayabilirsiniz.

  Üründe bulunan 17 adet boru tipi hücrenin her biri kendisine gelen basınca göre kişiyi destekler.

  Motordan gelen havanın belli bir kısmı, lazerle oluşturulan kanallar yardımıyla, hastaya iletilerek, kuru ve serin bir ortam sağlanmasa neden olur. Ürün aralıksız olarak 24 saat kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.