x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Gold Medikal olarak, gelen yoğun talep üzerine ikinci el akülü sandalye satışını da başlamış bulunmaktayız. İkinci el akülü sandalye satışımıza ilk olarak tüm dünyada en iyi akülü sandalye markası olarak bilinen Meyra marka akülü sandalyelerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Meyra marka akülü sandalyelerin en stabil en fazla dayanıklılığa sahip “optimus” serisidir. İlk olarak 6 (altı) adet çok az kullanılmış Meyra Optimus 1 marka sandalyelerimiz hakkında bilgiler verelim.

  Önemli not: Meyra optimus 1 akülü sandalyelerimizin fiyatı ve teknik özelliklerine bu linkten ulaşabilirsiniz. goldmedikal.com/Meyra-Optimus-1-Akulu-Sandalye.html

  Sandalyelerin tamamı üretildiği ülke olan Almanya’dan yüzlerce meyra marka sandalye içerisinden teknik ekibimiz tarafından test edilip satın alınarak ülkemize getirilmiştir. Türkiye’ye getirilen sandalyeler, sadece Almanya’da testle kısıtlı kalmayıp tüm bakımı teknik ekibimiz tarafından yapılmış 20 KM (kilometre) test sürüşüne tabi tutulmuşlardır.

  Normal şartlarda hiçbir medikal firma ikinci el ürünlere garanti vermese de biz goldmedikal.com olarak satışını yaptığımız ikinci el akülü sandalyelere tam 6 ay garanti veriyoruz. Akülü sandalyeyi satın aldıktan sonra 6 ay içerisinde arıza vermesi durumunda aracın tamiri tarafımızca yapılacaktır.

  Neden Meyra Optimus 1

  Başta da belirtiğimiz gibi dünyanın en iyi akülü sandalyeleri arasında gösterilen meyra optimus serisi hem iç mekan hemde dış mekanlarda gösterdiği üstün performans, gelişmiş amortisör sistemi, güçlü motoru ile size maksimum konforu yaşatacaktır. Alman panzeri olarak meyra optimus serisi ile çıkamayacağız yokuş, dağ, tepe kalmayacak…

  Optimus 1 Performans videosu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.